Подаруйте майстер-клас живопису!

подарували вже 11 230 разів
600 грн
1 людина
до 3 годин
Доступно з 12 років
Використати до 31.10.2019
Все необхідне видається

Як відбувається враження

Художник-початківець вирушить до творчої майстерні. Йому нададуть полотно, а також акварельні або олійні фарби на вибір. Викладач розповість, як створювати композицію малюнка та правильно поєднувати кольори. Учень вибере сюжет картини самостійно. Після цього під керівництвом майстра він перенесе задумане на полотно за допомогою пензлика та фарб. Готовий малюнок залишиться в студії, щоб підсохнути, а за кілька днів його можна забрати додому.

Чому варто спробувати майстер-клас живопису

Уроки живопису проводять для людей будь-якого віку. Для заняття не потрібно мати особливі навички. Педагоги працюють як із новачками, так і з тими, хто вже вміє малювати. Полотно, пензлі та фарби видають на місці.

Місце проведення

При бронюванні послуги з сертифікатом ви самі вибираєте місце проведення враження. Ми ретельно підходимо до вибору компаній, які надають враження. Перед початком співпраці ми обов'язково проводимо тестування якості надання послуг.

Творча Кухня - Арт-студія http://www.tkstudio.com.ua/ м. Шулявська, вул. Борщагівська, 154 м. Позняки, вул. Княжий Затон, 2/30А м. Лівобережна, вул. Луначарського, 4А м. Дарниця, вул. Малишка, 3 м. Оболонь, вул. Маршала Малиновського, 12а

450 відгуків

Елена
14 лютого 2019
https://www.facebook.com/1647022383
Прекрасный подарок для творческого человека. Для меня единственно сложностью было определиться, что же я хочу нарисовать :) а сам мастер-класс прошел на ура! мега-положительный преподаватель и в итоге я очень довольна результатом!
Anna
12 лютого 2019
Все понравилось, отлично
Ирина
10 лютого 2019
Такого душевного тепла и приятных эмоций, я давно не получала) Спасибо bodo за впечатление "Мастер-класс живописи".
Анастасия
10 лютого 2019
Спасибо за прекрасные эмоции, подаренные мастер-классом по живописи) Всем советую!

Як буде виглядати подарунок

Ваш подарунок буде відправлений на email одержувача після оплати.