Подаруйте майстер-клас живопису!

подарували вже 11 687 разів
600 грн
1 людина
до 3 годин
Доступно з 12 років
Використати до 31.12.2019
Все необхідне видається

Як відбувається враження

Художник-початківець вирушить до творчої майстерні. Йому нададуть полотно, а також акварельні або олійні фарби на вибір. Викладач розповість, як створювати композицію малюнка та правильно поєднувати кольори. Учень вибере сюжет картини самостійно. Після цього під керівництвом майстра він перенесе задумане на полотно за допомогою пензлика та фарб. Готовий малюнок залишиться в студії, щоб підсохнути, а за кілька днів його можна забрати додому.

Чому варто спробувати майстер-клас живопису

Уроки живопису проводять для людей будь-якого віку. Для заняття не потрібно мати особливі навички. Педагоги працюють як із новачками, так і з тими, хто вже вміє малювати. Полотно, пензлі та фарби видають на місці.

Місце проведення

Під час бронювання послуги за сертифікатом ви самостійно вибираєте місце проведення враження. Ми ретельно підходимо до вибору компаній, які надають враження. Перед початком співпраці ми обов'язково проводимо тестування якості надання послуг.

EnjoyArt - Студія http://enjoyart.tilda.ws/ м. Контрактова площа, вул. Ярославська, 4Б

528 відгуків

Дарья
Сьогодні
отличное впечатление, замечательная девушка, которая ведет мастер класс, все помогла и рассказала. Спасибо!
Наташа
Вчора
https://www.facebook.com/100002336135874
Все очень понравилось!!! Была в арт студии EnjoyArt , на контрактовой площади. Огромное спасибо Насте!!!!! Только позитивные эмоции:))))) Хочу сходить ещё.
Марина
Вчора
Огромное спасибо учителю, за его талант и терпение )
Евгения
21 квітня 2019
Спасибо коллегам за данную возможность, спасибо приветливым девочкам в студии! Образ воплощен в картину, это волшебство!

Як буде виглядати подарунок

Ваш подарунок буде відправлений на email одержувача після оплати.