Подаруйте майстер-клас живопису!

подарували вже 12 095 разів
600 грн
1 людина
до 3 годин
Доступно з 12 років
Використати до 30.04.2020
Все необхідне видається

Як відбувається враження

Художник-початківець вирушить до творчої майстерні. Йому нададуть полотно, а також акварельні, акрилові або олійні фарби на вибір. Викладач розповість, як створювати композицію малюнка та правильно поєднувати кольори. Учень вибере сюжет картини самостійно. Після цього він перенесе задумане на полотно за допомогою пензлика та фарб. Малюнок, написаний олією, залишиться на кілька днів у студії, щоб підсохнути. Акварельну або акрилову картину учень забере після закінчення заняття.

Чому варто спробувати майстер-клас живопису

Живопис допомагає зняти стрес і розвинути творче мислення. Уроки проводять для людей будь-якого віку. Для заняття не потрібно мати особливі навички. Серед викладачів арт-студій — художники, що працюють у різних жанрах, учасники багатьох виставок. Необхідні для малювання матеріали надаються на місці, із собою нічого брати не потрібно.

Місце проведення

Під час бронювання послуги за сертифікатом ви самостійно вибираєте місце проведення враження. Ми ретельно підходимо до вибору компаній, які надають враження. Перед початком співпраці ми обов'язково проводимо тестування якості надання послуг.

EnjoyArt - Студія http://enjoyart.tilda.ws/ м. Контрактова площа, вул. Ярославська, 4б

599 відгуків

Ирина
16 серпня 2019
Очень понравилось!! Особая благодарность Владимиру Черненко, под руководством которого мы творили ))
Надія
8 серпня 2019
https://www.facebook.com/100003690418688
Враження та емоціі переповнюють. Із впевненістю можу сказати що прийду знову і знову. Три години промайнули як три хвилини і я поринула цей чудовий світ живопису! Рекомендую всім, особливо тим хто думає що не вміє малювати!
Lidiya
3 серпня 2019
дякую, чудовий урок, чудовий персонал та викладач!!
Даша
3 серпня 2019
https://www.facebook.com/100000980644715
Була на майстер класі у Творчій Кухні на Позняках. Дуже сподобалось! Вперше малювала олією, ось така картина у мене вийшла за 3 години.

Як буде виглядати подарунок

Ваш подарунок буде відправлений на email одержувача після оплати.