Медитація для двох

подарували вже 1 733 разів
2 людини
90 хв.
Проходить у групі
Доступно з 16 років
Використати до 29.02.2020
Форма одягу – зручна

Як відбувається враження

Сеанс почнеться з короткого інструктажу. Відвідувачі дізнаються про різні вправи і техніки дихання. Після цього вони перейдуть до медитативної практики під керівництвом тренера. На фоні буде звучати спокійна музика. Новачки опанують один з видів медитації. Вони навчаться концентруватися на конкретному об'єкті, диханні і мантрі. Також можна спостерігати за навколишнім світом без будь-яких емоцій.

Чому ми вибрали студію йоги Shanti Yoga Room

Студія знаходиться на одному з верхніх поверхів житлового комплексу «Новопечерські Липки». Тут світлі стіни і великі панорамні вікна. Кількість осіб в групі — 8. Заняття доступні як для новачків, так і для досвідчених відвідувачів.

Місце проведення

Під час бронювання послуги за сертифікатом ви самостійно вибираєте місце проведення враження. Ми ретельно підходимо до вибору компаній, які надають враження. Перед початком співпраці ми обов'язково проводимо тестування якості надання послуг.

Shanti Yoga Room - Йога студія http://shantiluxury.com/ м. Дружби Народів, вул. Драгомірова, 9

30 відгуків

Мария
13 березня 2019
Все супер!!
София
6 березня 2019
Очень приятная атмосфера, всё понравилось!
Наталья
25 лютого 2019
Приятная студия с шикарными видами из окна. Занятие понравилось.
София
19 лютого 2019
https://www.facebook.com/100001758619548
После посещения медииации осталась под большим впечатлением от студии и самого процесса. Абсолютно невероятный опыт, звуковая терапия, которая отзывается в теле. Это стоит попробовать хотя бы однажды.

Як буде виглядати подарунок

Ваш подарунок буде відправлений на email одержувача після оплати.