Подаруйте мікроблейдинг брів!

подарували вже 48 рази
1700 грн 1 люд. 90 хв.
1700 грн
1 людина
90 хв.
Доступно з 18 років
Використати до 29.02.2020
Не рекомендується вагітним

Як відбувається враження

Майстер підбере відтінок і форму брів залежно від кольору очей і овалу обличчя. Після узгодження ескізу з клієнткою фахівець виконає одну з двох процедур на вибір:

  • мікроблейдинг — техніка татуажу, яка створюється шляхом промальовування волосків вручну;
  • пудрове напилення — перманентний макіяж з технікою тіньової розтушовки. Дозволяє створити ефект натуральних брів, злегка підфарбованих тінями.

Процедура проходить з використанням анестетика, щоб уникнути дискомфорту. Глибина проникнення пігменту становить до 0,8 мм, що виключає утворення рубців і шрамів.

Чому ми вибрали студію перманентного макіяжу Lbar

У Lbar працюють майстри перманентного макіяжу з міжнародними дипломами. Фахівці безкоштовно консультують щодо підготовки до мікроблейдингу та догляду за бровами після нього. У студії використовуються пігменти, які з часом не втрачають насиченість. У студії використовують спеціальні пігменти для перманентного макіяжу, які сходять протягом 1,5-2 років і не переходять в інші відтінки.

Місце проведення

Під час бронювання послуги за сертифікатом ви самостійно вибираєте місце проведення враження. Ми ретельно підходимо до вибору компаній, які надають враження. Перед початком співпраці ми обов'язково проводимо тестування якості надання послуг.

Lbar - Студія перманентного макіяжу https://lbar.com.ua/ м. Вокзальна, вул. Дмитрівська, 25

15 відгуків

Віка
16 червня 2019
Дуже задоволена. Рекомендую всім. Окремо хочу подякувати, спеціаліста Танюшу, Умнічка))) Бажаю тобі по більше клієнтів!!!!
Светлана
28 травня 2019
https://www.facebook.com/100017355753550
Спасибо bodo и Lbar за впечатление!
Наталья
6 травня 2019
https://www.facebook.com/100007198027088
Все прошло превосходно. Татьяна - высокоарофильный специалист своего дела, справилась очень быстро и эффективно. Результатом остались довольны обоюдно. Спасибо Бодо за хороших партнёров и полученное впечатление-удовольствие, плюс к тому ещё и красивый результат
Елена
17 квітня 2019
Очень понравился мастер Ольга.Результатом очень довольна.Мастер-профессионал своего дела.Брови после процедуры идеальные.Рекомендую мастера Ольгу

Як буде виглядати подарунок

Ваш подарунок буде відправлений на email одержувача після оплати.