Mysterium

подарували вже 716 рази
4 людини
75 хвилин
Використати до 31.03.2020

Містеріум - що це?

Містичне занурення в інший вимір для найдосвідченіших любителів пригод і найсміливіших авантюристів! Переступивши поріг перших дверей, доведеться подолати безліч перешкод, щоб знайти вихід назовні. Жахлива несподіванка чигатиме за кожним кутом, а професійні декорації і живі актори повністю зітруть межу між грою і реальністю. Це наче виявитись головними героями ефектного трилера, тільки не на екрані, а наяву! Тут немає місця страху і забобонам, має сенс лише командна перемога!

Лабіринт із загадкових кімнат

Містеріум - це цілих 150 кв. метрів ігрового простору. Загалом на шляху зустрінеться більше 5-ти кімнат, кожна з яких виявиться новим випробуванням. Дізнатися про те, що ж там відбувається насправді можливо тільки перевіривши особисто. Слід враховувати, якщо хоч один з гравців зважиться припинити гру на певному етапі - вона закінчиться для усіх. Сміливість - головна умова!

Неймовірна реалістичність подій

Перевага такого формату гри в тому, що вдається повністю зануритися в тему квесту і пережити всю гаму гострих відчуттів. На шляху зустрінуться і примари в особі справжніх акторів, і комахи, і навіть запахи будуть розбурхувати свідомість. А професійні декорації і присутність акторів не залишать сумнівів, що навколо абсолютно інша реальність.

Як все відбувається?

Щасливчик запросить із собою ще 2-3 товаришів, які виявляться опорою навіть у найбільш непередбачуваній ситуації. Коли команда прибуде на місце, перш за усе, доведеться заповнити анкети - кожен учасник повинен бути старший за 18 років, відрізнятися сильним духом і усвідомлено йти на цей крок. Адже коли гра почнеться, буде не просто страшно, а дуже страшно. Чого лише варта назва квесту - «Клінічна смерть». Переодягнувшись у білі халати, усі вирушать назустріч своїм страхам і навряд чи повернуться колишніми!

Містична тематика - «Клінічна смерть»

Відповідно до сценарію гри, кожному учаснику доведеться «пережити» клінічну смерть. Для цього не знадобляться жодні акторські навички - повірити в це буде легко! Обстановка навколо буде не найприємнішою, але тільки відшукавши «ключі» від усіх дверей вдасться вийти з коми. Головне, що поруч будуть вірні друзі, з якими набагато простіше поглянути в обличчя всім своїм страхам, ніж самотужки. А ще - на все про все надається обмежена кількість часу, так що сидіти в кутку, тремтячи від страху, буде ніколи.

Місце проведення

Під час бронювання послуги за сертифікатом ви самостійно вибираєте місце проведення враження. Ми ретельно підходимо до вибору компаній, які надають враження. Перед початком співпраці ми обов'язково проводимо тестування якості надання послуг.

Escape Quest - Квест-кімната (Mysterium) http://escapequest.com.ua/mysterium м. Хрещатик, вул. Інститутська, 16

14 відгуків

Леся
3 липня 2017
https://www.facebook.com/100002422921869
В игре учавствовали 4 девчонок 02.07.2017г. Хороший квест, есть логика прохождения комнат. Единственное, немного скомканное окончание (слишком простое), и хотелось бы чуть больше заданий. Спасибо организаторам за пережитые эмоции, нервы пощикотали. Ребята молодцы! Обсуждали игру потом в кафе ещё часа 2 :)
cергей
30 червня 2017
https://www.facebook.com/100003515499372
Понравилась атмосфера и формат. Рекомендую в команду брать девушек, будет веселее. Немного скомканное окончание квеста, организаторам его необходимо доработать, а то получилась какая-то недосказанность.
Дроголов Роман
5 червня 2017
https://plus.google.com/117483337947134177931
Ходил с друзьями. Это не самый страшный хоррор в котором я был, но пожалуй самый атмосферный. Очень понравилось. Любителям пощекотать нервы - рекомендую.
Сергей
3 червня 2017
Отличнейшее впечатление с острыми эмоциями. Возможность проверить собственные страхи и фобии. Актеры погружают в нужную атмосферу. Сами загадки достаточно не сложные. Основной упор на нестандартную обстановку. Но когда выходишь - счастлив)) Про девушек тут правду пишут)) Нужно брать. Фана больше. Изначально было подарено другое впечатление, за меньшую стоимость и сертификат был разделен. Менеджеры пошли на встречу и позволили и объединить обратно, и продлить срок действия. В общем, один позитив от сервиса! Спасибо Вам!

Як буде виглядати подарунок

Ваш подарунок буде відправлений на email одержувача після оплати.