Подаруйте майстер-клас мото Lady!

подарували вже 1 389 разів
1000 грн 1 люд. 60 хв.
1000 грн
1 людина
60 хв.
Залежить від погоди
Доступно з 18 років
Використати до 31.12.2019
Не рекомендується вагітним
Все необхідне видається

Як відбувається враження

Байкерші видадуть куртку та шолом. Спочатку профі розповість про будову мотоцикла та проведе короткий інструктаж. Теорія займе не більше третини заняття, тож для практики залишиться ще 40 хвилин. У підсумку навчання дівчина опанує старт і гальмування, розгін із запущеним двигуном, перемикання передач.

Чому ми вибрали мотошколу Respect Industry

Заняття проходять на мотодромі парку «Феофанія». Для заїзду є два треки — 1300 м і 800 м. Урок пройде на виготовленому на спецзамовлення мотоциклі. На занятті байк райдера контролюється дистанційно. Уроки проводять інструктори з 10-річним досвідом, які навчили понад 3700 новачків.

Місце проведення

Під час бронювання послуги за сертифікатом ви самостійно вибираєте місце проведення враження. Ми ретельно підходимо до вибору компаній, які надають враження. Перед початком співпраці ми обов'язково проводимо тестування якості надання послуг.

Respect Industry - Мотошкола https://respect.school/ вул. Метрологічна, 12В

18 відгуків

Марина
Вчора
https://www.facebook.com/100005166994556
Час пролетів як одна секунда. Дуже дякую інструктору Юрію за круту подачу та гарне почуття гумору) Повернусь ще:)
Александра
18 квітня 2019
Очень понравилось впечатление! Квалифицированный, толковый учитель, защита. А эмоции - класс!!
Екатерина
10 квітня 2019
От такого подарка была просто в восторге!) Инструктор все доступно объяснил , показал, ну и конечно же контролировал на протяжении всего занятия. Очень довольна что выбрала именно это впечатление и осуществила свою мечту ) Спасибо bodo и конечно же мотошколе respect за такую возможность )))
Инга
12 січня 2019
Водитель ооочччеееньь терпеливый!))) Спасибо ему большое! На пальцах объяснил как устроен мотоцикл и азы езды на нем!) Больше не боюсь садиться за руль!)

Як буде виглядати подарунок

Ваш подарунок буде відправлений на email одержувача після оплати.