Подаруйте екскурсію до музею стилю для двох!

подарували вже 1 178 разів
200 грн 2 люд. не обмежено
200 грн
2 людини
не обмежено
Доступно з 3 років
Використати до 31.10.2019

Як відбувається враження

Двоє друзів дослідять зали музею, де представлено світ моди XIX століття. Експозиція складається з десятків костюмів, які належать різному часу. Замість екскурсовода гостям видадуть планшет, де міститься вся інформація щодо вбрання й аксесуарів. Після екскурсії відвідувачі зможуть особисто приміряти старовинний одяг і відчути себе представниками знатного роду.

Чому ми вибрали музей костюма і стилю Victoria Museum

Музей знаходиться в центрі Києва, в історичній будівлі кінця XIX століття. На двох його поверхах розташувалися 7 демонстраційних залів. У приватній колекції музею — близько 40 автентичних костюмів і майже 200 експонатів, які визначають стиль і атмосферу вікторіанської епохи. У музеї обладнана фотозона, де гості зможуть влаштувати невелику фотосесію.

Місце проведення

При бронюванні послуги з сертифікатом ви самі вибираєте місце проведення враження. Ми ретельно підходимо до вибору компаній, які надають враження. Перед початком співпраці ми обов'язково проводимо тестування якості надання послуг.

Victoria Museum - Музей костюму та стилю https://victoriamuseum.com.ua/ м. Арсенальна, пер. Бутышева, 23

6 відгуків

Наталия
Вчора
Замечательный, интересный музей! Прекрасное впечатление! Bodo спасибо за отличную организацию!
Ярослава Матвєєнко
27 січня 2019
Від музею залишилась в щирому захопленні. Це просто жіноча насолода всі ці сукні, капелюшки, брошки, мереживо....Крім того дуже пізнавально та цікаво Тепер рекомендую всім друзям цей музей та Бодо
Инна
20 січня 2019
https://www.facebook.com/100001262810780
Посетили музей, остались довольны впечатлением, экспонаты шикарные !!! Атмосфера соответствующая как будто окунулись в 18 век Все понравилось, спасибо bodo за организацию
Юлия
18 жовтня 2018
Потрясающий музей! Были в субботу во второй половине дня, кроме нас не было никого. Аудиогид, семь залов на двух этажах, каждый костюм со своей уникальной историей. Фотозона, селфизона, костюмы, которые можно примерить... В общем, лучше один раз увидеть. Роскошно, атмосферно, романтично, красиво. Всем рекомендую.
  • 1
  • 2

Як буде виглядати подарунок

Ваш подарунок буде відправлений на email одержувача після оплати.