Подаруйте неонову фотосесію!

5500 грн 1 люд. до 3 годин
5500 грн
1 людина
до 3 годин
Доступно з 5 років
Використати до 31.03.2020

Як відбувається враження

Клієнт вирушить до фотосалону, де його зустріне майстер бодіарту. Він вислухає побажання і допоможе підібрати образ. Потім моделі нанесуть на тіло малюнок флуоресцентною фарбою. Процес займе до двох годин залежно від складності арту. Потім фотограф почне зйомку. Він допоможе втілити кращі ракурси. Всі знімки в пакетній обробці клієнт отримає за 1-4 дні. Ще 10 днів знадобиться майстру, щоб відретушувати вибрані кадри.

Чому ми вибрали фотографа Юрія Корнійчука

Юрій Корнійчук — фотохудожник, автор проекту «Космічний Неон». Він працював на телепередачі «Топ-модель по-українськи» і співпрацював з телекомпаніями Star Media, StreamFilm, «Новий канал». Для бодіарту використовуються фарби, які легко змиваються з тіла й одягу, і не містять токсичних елементів. Фотозйомка проводиться з використанням безпечного для людини ультрафіолетового світла. Студія знаходиться в пішій доступності від станції метро «Лівобережна».

Місце проведення

Під час бронювання послуги за сертифікатом ви самостійно вибираєте місце проведення враження. Ми ретельно підходимо до вибору компаній, які надають враження. Перед початком співпраці ми обов'язково проводимо тестування якості надання послуг.

Юрій Корнійчук - Фотограф https://www.facebook.com/Korniychukfoto/ м. Лівобережна, вулиця Раїси Окіпної, 4б, оф. 15

1 відгук

Татьяна
27 березня 2019
Все прошло замечательно)) Фотограф помог подобрать крутой образ и снимки вышли просто бомбические)) Спасибо Бодо за такое крутое впечатление)

Як буде виглядати подарунок

Ваш подарунок буде відправлений на email одержувача після оплати.