Подаруйте ніч в Шоколадному будиночку для двох!

подарували вже 1 392 разів
500 грн
2 людини
до 2,5 годин
Не залежить від погоди
Проходить у групі
Доступно з 14 років
Використати до 31.10.2019
Актуально весь рік

Як відбувається враження

Вечірня прогулянка стартує біля станції метро «Хрещатик», де на групу очікуватиме гід. Він проведе гостей по вуличками міста і розповість багато цікавого. У самому Шоколадному будиночку друзів чекає насичена програма. Вони відвідають кожну кімнату і дізнаються всі секрети таємничого особняка. Також гості побачать зал, в якому відтворена атмосфера балу XIX століття. В кінці екскурсії на кожного чекає приємний сюрприз у вигляді гарячого шоколаду і солодощів.

Чому ми вибрали екскурсійний бутик «Цікавий Київ»

Агентство займається проведенням екскурсій понад 14 років. За цей час клієнтами «Цікавого Києва» встигли стати великі компанії — Google Україна, McDonald's, Vodafone і інші. Крім пізнавальних прогулянок команда організовує квести, екскурсії-дегустації, поїздки на історичному транспорті і тури за авторськими маршрутами.

Місце проведення

При бронюванні послуги з сертифікатом ви самі вибираєте місце проведення враження. Ми ретельно підходимо до вибору компаній, які надають враження. Перед початком співпраці ми обов'язково проводимо тестування якості надання послуг.

Цікавий Київ - Екскурсії по Києву https://www.interesniy.kiev.ua/ Місце зустрічі погоджується з партнером

11 відгуків

Виктория
11 лютого 2019
Прекрасный подарок на день рождения. Экскурсия в Шоколадном домике оказалась неожиданно интересной и познавательной. Спасибо тому кто подарил мне ее и конечно компании Бодо за то, что предоставила такую услугу. Успехов, процветания и новых впечатлений для нас.
Nataliia
10 лютого 2019
https://www.facebook.com/100001287795380
Экскурсия очень понравилась! Рекомендую!!!
Булденко Наталия
10 лютого 2019
https://www.facebook.com/100020101698855
Очень понравилась экскурсия 9 февраля 2019 и по Дискам и в Шоколадном домике. Большое спасибо. Придем еще
Ирина
27 січня 2019
https://www.facebook.com/100000855960206
Были на экскурсии "Ночь в Шоколадном домике" вдвоем с мужем. Нам очень понравилась и экскурсия Липками, и экскурсия по Шоколадному домику. Экскурсоводы (Ирина Евгеньевна и Наталья) - профессионалы, любящие Киев, умеющие рассказать интересно, интригующе, вовлечь в путешествие историческими местами, событиями, личностями. Мы очень благодарны!

Як буде виглядати подарунок

Ваш подарунок буде відправлений на email одержувача після оплати.