Подаруйте вогневий рубіж!

подарували вже 951 рази
3000 грн
1 людина
100 пострілів
Доступно з 18 років
Можна привести глядачів
Використати до 31.03.2020
Актуально весь рік

Як відбувається враження

Новачок вирушить на індивідуальний майстер-клас під керівництвом інструктора. Тренер покаже, як поводитися зі зброєю, правильно цілитися і потрапляти в мішень. На занятті стрілок зробить 100 пострілів. На вибір клієнта видадуть такі види зброї: карабін AR (Z-15), AUG; історичний карабін ППШ, МР40; мисливський карабін Mossberg 22 LR; рушниці Mossberg 12 cal, Mossberg Maverick 12 cal.

Чому ми вибрали спортивно-стрілецький клуб TopGun

У клубі велика увага приділяється культурі безпечного та відповідального поводження зі зброєю. TopGun підтримує спортсменів, які гідно представляють Україну на міжнародних змаганнях. Заняття проходить індивідуально. У клубі є 35-метрова стрілецька галерея, яка дозволяє тренувати навички стрільби з короткоствольної зброї.

 

Місце проведення

Під час бронювання послуги за сертифікатом ви самостійно вибираєте місце проведення враження. Ми ретельно підходимо до вибору компаній, які надають враження. Перед початком співпраці ми обов'язково проводимо тестування якості надання послуг.

TopGun - Спортивно-стрілецький клуб https://www.facebook.com/topgun.tir/ вул. Генерала Геннадія Воробйова, 4

49 відгуків

Валентин
1 липня 2019
То, что нужно, чтобы выпустить пар и развлечься)) спасибо друзьям за подарок, а инструктору - за интересное занятие.
Виктор
21 червня 2019
Все понравилось! Спасибо тренеру за занятие! Я вдохновился на новые занятия, так что обязательно приеду еще!
Сергій
28 листопада 2016
Без сумніву, що BODO обирає враження, які надаються кращими компаніями. Тир в якому проходили дані стрільби є найкращим по сервісу, відношенню до клієнтів. В них достатньо вогневих рубежів, немає ніяких черг, все обладнання працює. Інструктори все добре розповідають і пояснюють. Крім того сама система в тирі дуже класна. Тобі відразу дають анкету-прайс. І ти відразу без проблем стріляєш додаткові набої або зброю, тобі роблять відмітки і по факту по виходу з території комплексу за все сплачуєш. Не потрібно нікуди бігати, домовлятися, записуватися. Коротше - всім рекомендую.
Олег
18 вересня 2016
https://www.facebook.com/100014333658589
Это мое не первое посещение "Огневого рубежа" Стабильность радует. Как и раньше - все четко, доброжелательно, клиенту рады, идут на встречу в выборе оружия для стрельбы. Спасибо за прекрасную организацию!

Як буде виглядати подарунок

Ваш подарунок буде відправлений на email одержувача після оплати.