Подаруйте операцію «Спецназ»!

22000 грн 1 люд. 3 години
22000 грн
1 людина
3 години
Не залежить від погоди
Доступно з 18 років
Використати до 30.04.2020
Форма одягу – спортивна
Актуально весь рік

Як відбувається враження

Бійцеві необхідно виконати операцію «Спецназ», яка потребуватиме певних навичок і підготовки. Навчання розпочнеться з теоретичної частини. Інструктор розповість про роботу спецпідрозділів, їхнє екіпірування, покаже приклади відео з виконанням операцій і допоможе їх проаналізувати. Потім почнеться практична частина. Тренер видасть зброю: нарізний карабін Z-15 з пістолетом Glock-17. На відпрацювання вправ зі стрільби у нього буде 80 хвилин. Потім настане черга тактичної підготовки в кілер-хаузі, де й відбудеться операція. У повному екіпіруванні та із зарядженою зброєю боєць вирушить звільняти заручника та знешкоджувати ворогів.

Чому ми вибрали школу спецназ підготовки «Центр-А»

Тренуватися боєць буде в Київській області на максимально реалістичній території. Перед завданням він відвідає короткий курс підготовки спецпризначенців. Спочатку йому пояснять принципи роботи та розкажуть теоретичну частину тактичної підготовки. Під час практичного заняття спецагент зможе відпрацювати стрілянину в тирі та кілер-хаузі. Проходження завдання буде супроводжуватися відеозйомкою від першої особи на GoPro — вона закріплена на шоломі.

Місце проведення

Під час бронювання послуги за сертифікатом ви самостійно вибираєте місце проведення враження. Ми ретельно підходимо до вибору компаній, які надають враження. Перед початком співпраці ми обов'язково проводимо тестування якості надання послуг.

Центр-А - Школа спецназ підготовки http://center-a.com/ Київська область, Броварський район, с. Димитрово, вул. Димитрова, 2В

3 відгуки

Олександра
27 березня 2017
https://www.facebook.com/profile.php?id=100001778767392
Дуже круто! Керівництво подарувало нашому колективу корпоратив в "Центр-А". Нові знання та корисні вміння. Усі в захваті! Рекомендуємо!
Захар
3 березня 2017
https://www.facebook.com/KyrychenkoZakhar
Невероятные эмоции испытал от посещения Центра А. Все организационные моменты были четкими и ясными, по приезду уже ждали сотрудники Центра. Очень приятное впечатление оставило административное здание (спортзал, комнаты отдыха, учебные комнаты). Но самый жир был в тире! Непередаваемые эмоции от стрельбы с огнестрельного оружия, при чем разного, использования дымовых гранат, проходка по имитируемым помещениям с врагами в засаде....ухххх! Адреналинчик еще тот!!!
Глеб
28 лютого 2017
Нереальные впечатления от этого дня остались. Узнал очень много нового и ощутил приличную порцию адреналина! Это как контр-страйк, только вживую: идешь и заглядываешь за каждый угол в ожидании вражеской засады! До сих пор мурашки как вспоминаю, очень атмосферно.

Як буде виглядати подарунок

Ваш подарунок буде відправлений на email одержувача після оплати.