Подаруйте парфумерну дегустацію для двох!

подарували вже 14 рази
1000 грн
2 людини
40 хв.
Використати до 31.12.2019

Як відбувається враження

У салоні парфумерії фахівець поцікавиться побажаннями друзів, після чого візьметься до підбору ароматів. Найбільше часу він присвятить приємному камерному спілкуванню. Профі розповість про створення та рецептуру ароматів, а також відповість на всі запитання. Він пояснить, чим нішева парфумерія відрізняється від масової. Для кожного відвідувача складуть індивідуальний парфумерний гардероб на всі випадки життя — для прогулянки, ділової зустрічі, свята, спортивного заходу, на кожен день тощо.

Чому ми вибрали салон високої парфумерії Le Flacon

Салон співпрацює з відомими дизайнерами, ювелірами та музикантами. У центрі представлено близько 25 брендів. Гостям видадуть лист з назвами парфумів для різних подій. Як приємний бонус профі надасть кожному 1 пробник аромату Le Flacon, а також клубну картку. Вона дає знижку 15% на продукцію бренду, а також можливість відвідувати заходи у форматі «парфумерного культурного центру». Дістатися салону буде нескладно, він розташований у 10 хвилинах ходьби від ст. м. «Палац" Україна"».

Місце проведення

Під час бронювання послуги за сертифікатом ви самостійно вибираєте місце проведення враження. Ми ретельно підходимо до вибору компаній, які надають враження. Перед початком співпраці ми обов'язково проводимо тестування якості надання послуг.

Le Flacon - Салон високої парфумерії https://www.facebook.com/LeFlaconSalon м. Палац Україна, вул. Василя Тютюнника, 53

3 відгуки

Лидия
28 березня 2019
https://www.facebook.com/1820574981
Очень понравилось впечатление! Получили с подругой массу положительных эмоций, узнали много нового в сфере парфюмерного искусства. Денис все доступно объяснил об ароматах, познакомил с разными брендами духов. Очень интересно. Спасибо!
Алена
13 березня 2019
Спасибо друзьям за подарок - очень необычный, интересный опыт получился, а главное полезный! Услышала много нового о духах, время пролетело незаметно. Теперь я "вооружена" для всех вечеринок и мероприятий ))
Алиса
7 березня 2019
Недавно ходили с парнем на парфюмерную дегустацию. Я очень люблю сладкие ароматы, об этом и сказала парфюмеру. Он предложил мне несколько прикольных. Парню моему тоже помогли подобрать подходящие его стилю запахи. Также специально для нас создали индивидуальные карты ароматов. Теперь знаем, какие духи подходят для какого события. теперь образы наши будут всегда гармоничны и полностью готовы к тому или иному мероприятияю.

Як буде виглядати подарунок

Ваш подарунок буде відправлений на email одержувача після оплати.