Подаруйте парфумерну дегустацію!

подарували вже 32 рази
750 грн
1 людина
40 хв.
Використати до 31.03.2020

Як відбувається враження

Клієнт зустрінеться з фахівцем в області нішевої парфумерії. Він розповість про історію запахів і поділиться цікавими фактами про аромати. Паралельно профі буде пропонувати різні парфуми, клієнтові виберуть відповідний варіант. Наприкінці зустрічі відвідувачеві нададуть лист з парфумерним гардеробом — переліком назв ароматів на всі випадки життя.

Чому ми вибрали салон високої парфумерії Le Flacon

Салон розташований у пішій доступності від станції метро «Палац "Україна"». У Le Flacon представлено понад 25 відомих марок. Богдан Зубченко — парфумер із досвідом роботи понад 20 років, засновник BZ Parfums.

Місце проведення

Під час бронювання послуги за сертифікатом ви самостійно вибираєте місце проведення враження. Ми ретельно підходимо до вибору компаній, які надають враження. Перед початком співпраці ми обов'язково проводимо тестування якості надання послуг.

Le Flacon - Салон високої парфумерії https://www.facebook.com/LeFlaconSalon м. Палац Україна, вул. Василя Тютюнника, 53

5 відгуків

Ольга
5 червня 2019
Впечатление очень понравилось.Идеально подойдёт для тех ,кому в "масмаркете тесно" и хочется чего то свежего, неординарного
Татьяна
16 травня 2019
https://www.facebook.com/100003199382157
Всё было очень интересно и познавательно =)
Лидия
28 березня 2019
https://www.facebook.com/1820574981
Очень понравилось впечатление! Получили с подругой массу положительных эмоций, узнали много нового в сфере парфюмерного искусства. Денис все доступно объяснил об ароматах, познакомил с разными брендами духов. Очень интересно. Спасибо!
Алена
13 березня 2019
Спасибо друзьям за подарок - очень необычный, интересный опыт получился, а главное полезный! Услышала много нового о духах, время пролетело незаметно. Теперь я "вооружена" для всех вечеринок и мероприятий ))
  • 1
  • 2

Як буде виглядати подарунок

Ваш подарунок буде відправлений на email одержувача після оплати.