Подаруйте гру в пейнтбол на багі для компанії!

подарували вже 71 рази
3800 грн 4 люд. до 60 хв.
3800 грн
4 людини
до 60 хв.
Не залежить від погоди
Доступно з 18 років
Використати до 29.02.2020
Все необхідне видається
Актуально весь рік

Як відбувається враження

Інструктор зустріне друзів і видасть їм маркери, кульки з фарбою, комбінезони, рукавички та захисні маски. Учасники одягнуть екіпірування і займуть місця в двомісних багі — один за кермом, другий — на позиції стрілка. Гра пройде в двох форматах: контактному і безконтактному. У першому сценарії завдання команди — потрапити якомога більше разів у екіпаж суперників, другий передбачає знищення підвішених кульок на багі противника.

Чому ми вибрали багі-центр Get Drive

Гра відбувається на спеціальному майданчику з перешкодами, які можна використовувати в якості тимчасового притулку. В процесі учасники зможуть мінятися позиціями. Після гри можна відпочити на території центру — тут є кафе, кімната відпочинку, тераса та Wi-Fi.

Місце проведення

Під час бронювання послуги за сертифікатом ви самостійно вибираєте місце проведення враження. Ми ретельно підходимо до вибору компаній, які надають враження. Перед початком співпраці ми обов'язково проводимо тестування якості надання послуг.

GetDrive - Баггі центр http://getdrive.com.ua/ Київська обл., с. Березівка, 19 км від КП по Житомирській трасі

1 відгук

Кирилл
13 лютого 2018
Намного круче, чем обычный пейнтбол! Здесь нужно все объезжать, в укрытие прятаться и тд. Нам с друзьями очень понравилось, надо почаще на такое ходить

Як буде виглядати подарунок

Ваш подарунок буде відправлений на email одержувача після оплати.