Подаруйте пивний вечір у пабі для друзів!

подарували вже 29 рази
1600 грн
8 людей
не обмежено
Доступно з 18 років
Використати до 31.10.2019

Як відбувається враження

Компанія відвідає атмосферний ресторан з європейсько-афганською кухнею. Тут створюють хмільне на власній броварні. Для приятелів заздалегідь зарезервують столик. У друзів буде сертифікат, на суму якого вони зможуть замовити різні сорти пива та закуски.

Чому ми вибрали паб «ПроходимецЪ»

У меню представлені понад 25 видів закусок, страви європейської та афганської кухонь. Бармен розливає фірмове пиво «Проходимецъ», зварене за авторським рецептом. За його створенням можна спостерігати за 18-метровою барною стійкою. Позаду неї розташована броварня, обладнана швейцарською лінією. Паб знаходиться у 2 хвилинах від станції метро «Контрактова площа».

Місце проведення

При бронюванні послуги з сертифікатом ви самі вибираєте місце проведення враження. Ми ретельно підходимо до вибору компаній, які надають враження. Перед початком співпраці ми обов'язково проводимо тестування якості надання послуг.

Проходимецъ - Паб http://prokhodymets.ua/ м. Контрактова площа, вул. Костянтинівська, 37

14 відгуків

Денис
30 січня 2019
https://www.facebook.com/100000909247564
Все было очень круто :) Вкусно, атмосферно ) Спасибо Бодо!
Ілля Озадовський
15 січня 2019
Все дуже сподобалося
Yana
13 січня 2019
посетили Проходимец и остались очень довольны: теплая встреча на ресепшн, уютное заведение, оригинальное оформление, вежливый официант, разнообразное меню, вкусные блюда, приятные цены... давно так хорошо не отдыхали. благодаря Bodo теперь знаем, где частенько будем проводить время с друзьями )
Марина
12 січня 2019
11.01 посетили заведение Pavobar на Бакулина, 14- остались довольны! В заведении чисто, тепло, еда вкусная, порции не маленькие, официанты внимательные- помогли в выборе блюд, во время убирали со стола пустую посуду и салфетки. Вначале была заминка со столом , но это быстро исправили)) вечер прошел в приятной атмосфере! Спасибо Рivobar, за хороший отдых в Вашем заведении!

Як буде виглядати подарунок

Ваш подарунок буде відправлений на email одержувача після оплати.