Планета віртуальних ігор для двох

подарували вже 792 рази
2 людини
до 60 хв.
Доступно з 12 років
Можна привести глядачів
Використати до 31.03.2020
Не рекомендується вагітним

Як відбувається враження

Пара відвідає центр розваг з різноманітними іграми. Друзі зможуть позмагатися в шутерах, симуляторах, головоломках тощо. Щоб перенестися у віртуальну реальність, гостям видадуть спеціальні шоломи та контролери. Гравці виберуть розваги на свій розсуд і битимуться з противниками або навіть «врятують світ».

Чому ми вибрали простір вражень «Планета VR»

Центр розташований поруч з ТРЦ «Блокбастер» — туди зручно добиратися від станції метро «Петрівка». У клубі використовують сучасне обладнання, яке забезпечує повне занурення у віртуальний світ. У розпорядженні відвідувачів велика різноманітність ігор: шутери, спортивні змагання тощо.

Місце проведення

Під час бронювання послуги за сертифікатом ви самостійно вибираєте місце проведення враження. Ми ретельно підходимо до вибору компаній, які надають враження. Перед початком співпраці ми обов'язково проводимо тестування якості надання послуг.

Планета VR - Простір вражень https://planetakino.ua/vr м. Почайна, пр-т С. Бандери, 34в, ТЦ "Блокбастер"

24 відгуки

Яна
17 квітня 2019
Данная услуга не подходит для компании подростков 12+, как указано в описании, поскольку групповых игр для такого возраста нет. Каждый подросток в результате играл в отдельной кабинке сам за себя,ни о каком групповом взаимодействии и речи быть не может. Групповые игры только для взрослых. Решили пойти только для того, чтобы не потерять деньги. Выбор игр для подростков очень скудный, всего 2 варианта - полетать или поиграться в профессии. Не советую данное впечатление для указанной категории. К сожалению,  в описании к данному подарку ни слова не сказано о том, что 12 летние дети должны будут играть каждый отдельно. Это не впечатление для компании. Считаю время и деньги потерянными
bodo
17 квітня 2019
Доброго дня, Яно. Приносимо наші вибачення за надані незручності. У зв'язку з віковими обмеженнями партнер не може повністю надати групові ігри, для дітей молодше 16 років, оскільки в них наявні елементи жорстокості та страшні моменти. Ми встановили вікові обмеження з 16 років. Партнер прийняв всі ваші зауваження в роботу та найближчим часом розширить асортимент групових ігор з різними віковими обмеженнями. Нам дійсно шкода, що так сталося, в якості вибачень на вашу пошту було відправлено компенсаційний сертифікат номіналом 400 грн.
Маргарита
10 квітня 2019
https://www.facebook.com/100013471546484
Отлично провели время, спасибо bodo за такую прекрасную возможность ощутить новые эмоции!
Дарья
30 березня 2019
https://www.facebook.com/100015372096488
Дуже крутий сервіс ) швидко , зручно і якісно . Відмінні враження, дуже дякую♥️
Андрей
30 березня 2019
Очень интересный и необычный игровой опыт, были с женой - стреляли зомби :) Нам понравилось)

Як буде виглядати подарунок

Ваш подарунок буде відправлений на email одержувача після оплати.