Подаруйте майстер-клас у пневматичному тирі для двох!

подарували вже 2 705 разів
800 грн
2 людини
по 104 постріли
Доступно з 6 років
Можна привести глядачів
Використати до 31.12.2019
Форма одягу – спортивна
Актуально весь рік

Як відбувається враження

Інструктор ознайомить стрілків із правилами техніки безпеки та відповість на всі запитання. Після цього вони будуть цілитися у мішені, використовуючи різні типи зброї. Клієнти здійснять 24 постріли з пневматичного пістолета, 10 пострілів з лука, 20 — з пневматичної гвинтівки та 50 — з штурмової.

Чому ми вибрали тир Popadala

Дістатися тиру просто — він знаходиться недалеко від ст. м. «Оболонь» і «Мінська». Є два невеликі зали для стрільби з лука та стрілецької зброї. На вибір пропонують мішені з паперу та різноманітні інтерактивні екрани, які здатні фіксувати постріли.

Місце проведення

Під час бронювання послуги за сертифікатом ви самостійно вибираєте місце проведення враження. Ми ретельно підходимо до вибору компаній, які надають враження. Перед початком співпраці ми обов'язково проводимо тестування якості надання послуг.

Popadala - Тир http://www.popadala.com/new.html м. Оболонь, пр-т Оболонський, 1Б

111 відгуків

Яна
Вчора
Самые лучшие впечатления остались от посещения тира «Попадала». Теплая встреча, индивидуальный подход, интереснейший инструктаж и незабываемая стрельба!
Мария
18 квітня 2019
Всё отлично ))
Руслан и Димон
11 квітня 2019
Очень круто,очень интересно, очень современно. Не важно девушкам или парням,будет интересно всем, советую! Не пожалеете, это того стоит!
Богдан
10 квітня 2019
https://www.facebook.com/100002783325291
Все сподобалось. Дякую

Як буде виглядати подарунок

Ваш подарунок буде відправлений на email одержувача після оплати.