Подаруйте майстер-клас у пневматичному тирі для двох!

подарували вже 2 956 разів
800 грн
2 людини
по 104 постріли
Доступно з 6 років
Можна привести глядачів
Використати до 29.02.2020
Форма одягу – спортивна
Актуально весь рік

Як відбувається враження

Інструктор ознайомить стрілків із правилами техніки безпеки та відповість на всі запитання. Після цього вони будуть цілитися у мішені, використовуючи різні типи зброї. Клієнти здійснять 24 постріли з пневматичного пістолета, 10 пострілів з лука, 20 — з пневматичної гвинтівки та 50 — з штурмової.

Чому ми вибрали тир Popadala

Дістатися тиру просто — він знаходиться недалеко від ст. м. «Оболонь» і «Мінська». Є два невеликі зали для стрільби з лука та стрілецької зброї. На вибір пропонують мішені з паперу та різноманітні інтерактивні екрани, які здатні фіксувати постріли.

Місце проведення

Під час бронювання послуги за сертифікатом ви самостійно вибираєте місце проведення враження. Ми ретельно підходимо до вибору компаній, які надають враження. Перед початком співпраці ми обов'язково проводимо тестування якості надання послуг.

Popadala - Тир http://www.popadala.com/new.html м. Оболонь, пр-т Оболонський, 1Б

154 відгуки

Анна
Вчора
Я була зі своєю сестрою, сподобалося стріляти з лука, стосовно зброї, то краще поїхати в місце, де можна постріляти зі справжньої!
Вікторія
22 червня 2019
Все дуже гарно організовано, швидка та чітка реакція Залишилися задоволені :)
Владислав
22 червня 2019
https://www.facebook.com/100010761935368
Самое крутое это стрельба с лука, остальное - для детей и подростков. Но в компании интересно посоревноваться.
Мирослава
21 червня 2019
Ещё зимой решила сделать совместный подарок: и парню, и себе. Мы очень любим страйкбол, в тире очень давно не были. У него была мечта попробовать пострелять из лука. Вчера она сбылась, и его лучезарная улыбка и сияющие глаза - лучше любого "сухого спасибо". Я очень хотела подарить эмоции на двоих. И у Бодо, и у инструктора тира "Попадало" - это вышло на все 200%. А ещё нас очень порадовала интерактивная мишень. В первый раз имели дело с ней: и в кабанов постреляли, и в двигающие мишени, и заложников от террористов спасали. Это было очень весело! И пусть будет банально, но было больше, чем просто круто. Было реально вааааау!!! =)

Як буде виглядати подарунок

Ваш подарунок буде відправлений на email одержувача після оплати.