Подаруйте майстер-клас у пневматичному тирі для компанії!

подарували вже 326 рази
1500 грн
4 людини
по 104 постріли
Доступно з 6 років
Можна привести глядачів
Використати до 31.12.2019
Форма одягу – спортивна
Актуально весь рік

Як відбувається враження

Після невеликого інструктажу клієнти перейдуть до стрільби. У їхньому розпорядженні опиниться кілька видів зброї. Відвідувачі зможуть зробити:

  • 24 постріли з пневматичного пістолета;
  • 10 пострілів з лука;
  • 20 пострілів з пневматичної гвинтівки;
  • 50 пострілів з штурмової гвинтівки.

Чому ми вибрали тир Popadala

Стрілецько-розважальний комплекс розташований у 5 хвилинах ходьби від ст. м. «Мінська» й «Оболонь» — у ТРЦ Dream Town 1. Є кілька міні-залів для різних типів зброї. Гостям запропонують цілитися у класичні паперові мішені або в зображення, які виводяться на спеціальний монітор. На вибір доступні близько 100 варіантів. Постріляти зможуть як дорослі, так і діти.

Місце проведення

Під час бронювання послуги за сертифікатом ви самостійно вибираєте місце проведення враження. Ми ретельно підходимо до вибору компаній, які надають враження. Перед початком співпраці ми обов'язково проводимо тестування якості надання послуг.

Popadala - Тир http://www.popadala.com/new.html м. Оболонь, пр-т Оболонський, 1Б

113 відгуків

Марина
22 квітня 2019
Робила подарунок чоловіку. Сподобалось дуже! Особливо МК стрільба з лука. Вражені спритністю майстра Володимира, дуже доступно і професійно провів нам зайняття. Рекомендуємо!
Валерия
22 квітня 2019
Очень понравилось в тире. Инструктор -профессионал в своей сфере, всё доступно и понятно объяснял. Интересно было стрелять из лука и винтовки. С удовольствием воспользуемся услугами «Bodo” ещё не один раз. Очень оригинальные подарки, которые оставляют самое важное -эмоции на всю жизнь.
Яна
20 квітня 2019
Самые лучшие впечатления остались от посещения тира «Попадала». Теплая встреча, индивидуальный подход, интереснейший инструктаж и незабываемая стрельба!
Мария
18 квітня 2019
Всё отлично ))

Як буде виглядати подарунок

Ваш подарунок буде відправлений на email одержувача після оплати.