Політ на параплані в тандемі

подарували вже 358 рази
1 людина
10 хвилин
Доступно з 8 років
Використати до 31.03.2020
Скоро відкриття сезону

Пригода в небесах

Попутний вітер, команда «старт» і легка пробіжка… І ось ти уносишься все вище і вище, підкоряючи небесні простори…

Політ на параплані абсолютно безпечний

Тандем-майстер розповість, як себе правильно вести в повітрі, пояснить правила безпеки і допоможе підібрати відповідне спорядження. Політати на двомісному параплані зможуть навіть діти від 8 років.

Хочете зробити дійсно незабутній подарунок? Швидше натискайте «Додати в подарунок» або телефонуйте за номером 593 33 22!

Унікальна можливість піднятися в небо на параплані в тандемі 

Щасливчик зможе насолодитися чудовими краєвидами з висоти 200-300 метрів, перебуваючи в двомісному параплані, яким буде керувати досвідчений тандем-майстер. Політ триватиме близько 10 хвилин. 

Повітряне пригода проходить в 30 хв. від Києва по Одеській трасі

Найкраще місце для польотів на параплані в тандемі знаходиться неподалік селища Глеваха на 41-му км Одеської траси. Саме там і проходить політ.

Політ на параплані в тандемі – захоплююче враження для любителів веселого і активного відпочинку!

Місце проведення

Під час бронювання послуги за сертифікатом ви самостійно вибираєте місце проведення враження. Ми ретельно підходимо до вибору компаній, які надають враження. Перед початком співпраці ми обов'язково проводимо тестування якості надання послуг.

Київський парапланерний клуб Air http://www.airclub.kiev.ua/

23 відгуки

Людмила
24 червня 2013
Очень понравилось. Абсолютно не страшно.
Люка
17 червня 2013
https://plus.google.com/107484528718620587991
Спасибо! слов не хватало, чтобы описать все ощущения! это захватывающе и интересно, и конечно же страшно) Но секунды страха стоят кучи радости!
Алина
20 вересня 2012
Спасибо Александру Силенко за безопасный и приятный полет) Он развеял все мои опасения и я смогла насладиться полетом от всей души... вид сверху просто чудесный... хочется висеть и висеть над землей и плавать в в воздушном океане...)
Вадим
20 вересня 2012
Спасибо моей замечательной жене за эту радость и эмоции! Ничего подобного мне в жизни не дарили) А получать подарок мы поехали всей семьей. Я с сынишкой готовился к полету, а жена была на готове с фотоаппаратом. Инструктора все так доступно объяснили, что не осталось ни вопросов, ни переживаний за безопасность. Самое страшное было в начале, а когда оказываешься в воздухе, то наступает полная гармония и восторг! Ребенок уже неделю вспоминает этот полет, невозможно переслушать. Теперь будем чаще стараться дарить друг другу такие замечательные подарки. Здорово, что есть Bodo!

Як буде виглядати подарунок

Ваш подарунок буде відправлений на email одержувача після оплати.