Подаруйте політ на літаку для двох!

подарували вже 271 рази
4800 грн
2 людини
30 хв.
Залежить від погоди
Доступно з 18 років
Використати до 29.02.2020
до 200 кг
Не рекомендується вагітним
Форма одягу – зручна
Актуально весь рік

Як відбувається враження

Політ над Дніпром на висоті 200-300 м. Льотчик розповість основні правила техніки безпеки та видасть кожному навушники. Вони знизять рівень шуму під час польоту та дозволять спілкуватися з пілотом. Інструктаж займе до 10 хвилин, після цього почнеться повітряна прогулянка.

Чому варто спробувати політ на літаку для двох

Під час повітряної прогулянки учасники зможуть отримати унікальний досвід. Вони піднімуться в небо на сучасному літаку. За штурвалом буде професійний пілот. Протягом подорожі можна дізнатися про авіацію, техніку та досвід польотів.

Місце проведення

Під час бронювання послуги за сертифікатом ви самостійно вибираєте місце проведення враження. Ми ретельно підходимо до вибору компаній, які надають враження. Перед початком співпраці ми обов'язково проводимо тестування якості надання послуг.

Київська авіаційна школа https://www.pilotschool.me/ Київська обл., м. Біла Церква, р-н Гайок

85 відгуків

Светлана
Вчора
Невероятные впечатления от катания на велотандеме, это при том, что кататься на велосипеде не умею☺. Спасибо парням с Veliki, что на ВДНХ, всё сделали профессионально. Всем советую, запомню на всю жизнь, очень яркое впечатление. Погода не подвела, настроение отличное. Исколесили ВДНХ вдоль и поперек. Спасибо ВODO!
Марина
Вчора
Были 16.06 на учебном полете, в Белой Церкви. Так как, поехали не по трассе, немного потерялись) но, в фб нашли координаты и благополучно все нашли. Полет был великолепен! Инструктор Анатолий также! Огромное ему спасибо и бодр за такое впечатление! Очень рекомендую
Виталий
9 червня 2019
https://www.facebook.com/100004117020532
Жена подарила это впечатление на ДР. Съездили, получили невероятные эмоции, а также небольшую практику управления самолетом! Всем советуем!
Виктория
9 червня 2019
https://www.facebook.com/1446900766
Отличное впечатление! Инструктор - дружелюбный профи, дал порулить в воздухе (практически весь полёт) и всё показал на приборной панели))

Як буде виглядати подарунок

Ваш подарунок буде відправлений на email одержувача після оплати.