Подаруйте політ на вертольоті до Межигір'я!

18000 грн 3 люд. 45 хв.
18000 грн
3 людини
45 хв.
Залежить від погоди
Доступно з 18 років
Використати до 30.04.2020
до 350 кг
Не рекомендується вагітним
Форма одягу – зручна
Актуально весь рік

Як відбувається враження

Друзі вирушать на оглядовий політ до Межигір'я на вертольоті Robinson R44. Перед вильотом кожному учаснику проведуть інструктаж, а також видадуть авіагарнітуру. Зайнявши пасажирські місця, приятелі вирушать до національного парку «Межигір'я». З висоти пташиного польоту вони розглянуть найвизначніші пам'ятки резиденції: «Хонку», штучні озера, корабель-ресторан «Галеон», Заповідну долину тощо.

Чому ми вибрали авіакомпанію «Промінтерсервіс»

Політ пройде на легкому пасажирському гелікоптері виробництва компанії Robinson Helicopter, США. На борт дозволяється взяти ручну поклажу вагою до 5 кг. В авіакомпанії працюють сертифіковані пілоти з великим досвідом роботи.

Місце проведення

Під час бронювання послуги за сертифікатом ви самостійно вибираєте місце проведення враження. Ми ретельно підходимо до вибору компаній, які надають враження. Перед початком співпраці ми обов'язково проводимо тестування якості надання послуг.

Промінтерсервіс - Авіакомпанія http://heli.com.ua/ м. Гідропарк, острів Долобецький, майновий комплекс № 1, злітно-посадковий майданчик «Гідропарк»

1 відгук

Наталья
10 квітня 2019
Впечатление - просто вау! Я давно хотела попасть в Межигорье, но чтобы на вертолете! Спасибо друзьям за такой подарок) Воздушное путешествие я запомню на всю жизнь!

Як буде виглядати подарунок

Ваш подарунок буде відправлений на email одержувача після оплати.