Подаруйте політ на повітряній кулі для двох!

подарували вже 1 492 разів
8000 грн 2 люд. до 60 хв.
8000 грн
2 людини
до 60 хв.
Залежить від погоди
Доступно з 12 років
Використати до 30.04.2020
Не рекомендується вагітним
Форма одягу – зручна
Актуально весь рік

Як відбувається враження

Двоє друзів вирушать у селище Колонщина, де їх зустріне інструктор. Він розповість про основи роботи аеростата і правила безпеки під час польоту. Після цього розпочнеться підготовка до зльоту. Час перебування в повітрі залежить від погодних умов і може варіюватися від 30 до 60 хвилин. Після приземлення аеронавтів очікує церемонія посвяти в повітроплавці — з шампанським та почесними грамотами.

Чому ми вибрали «Київське повітроплавне суспільство»

Польоти проходять в Макарівському районі Київської області. Пілоти школи — справжні професіонали, члени збірної України з повітроплавання і рекордсмени європейських і регіональних змагань. Школа працює на чеському обладнанні компанії Kubicek Balloons.

Місце проведення

Під час бронювання послуги за сертифікатом ви самостійно вибираєте місце проведення враження. Ми ретельно підходимо до вибору компаній, які надають враження. Перед початком співпраці ми обов'язково проводимо тестування якості надання послуг.

Київське повітроплавне товариство https://montgolfier.com.ua/ Київська обл., с. Колонщина, вул. Шевченка, 6а

102 відгуки

Юлия
11 серпня 2019
Это невероятные эмоции! В восторге!!! Душа поёт!) Такое ощущение вдохновения и наполнения души! Это должен сделать в своей жизни каждый человек! Эмоции незабываемые! Хочется жить!!!! Спасибо Вам за это!
Таня
6 серпня 2019
https://www.facebook.com/100004060303475
Політ був вечірній, зустрічали захід сонця, організація була на достойному рівні, цікавим було і те, що в небо підіймалося одночасно кілька куль і ми особисто брали участь в підготовці польоту. Найкраще політ відчувається на низині коли ти знаходишся на рівні дерев, пролітаєш над річкою. Всім рекомендую спробувати, враження незабутні.
Катерина
4 серпня 2019
https://www.facebook.com/1337484267
Самые яркие впечатления и положительные эмоции. Прекрасная команда базы полетов, отличный пилот. Рекомендуем попробовать.
Маргарита
2 серпня 2019
супер

Як буде виглядати подарунок

Ваш подарунок буде відправлений на email одержувача після оплати.