Подаруйте політ на повітряній кулі для двох!

подарували вже 1 439 разів
8000 грн 2 люд. до 60 хв.
8000 грн
2 людини
до 60 хв.
Залежить від погоди
Доступно з 10 років
Використати до 29.02.2020
Актуально весь рік

Як відбувається враження

Двоє друзів вирушать у селище Колонщина, де їх зустріне інструктор. Він розповість про основи роботи аеростата і правила безпеки під час польоту. Після цього розпочнеться підготовка до зльоту. Час перебування в повітрі залежить від погодних умов і може варіюватися від 30 до 60 хвилин. Після приземлення аеронавтів очікує церемонія посвяти в повітроплавці — з шампанським та почесними грамотами.

Чому ми вибрали «Київське повітроплавне суспільство»

Польоти проходять в Макарівському районі Київської області. Пілоти школи — справжні професіонали, члени збірної України з повітроплавання і рекордсмени європейських і регіональних змагань. Школа працює на чеському обладнанні компанії Kubicek Balloons.

Місце проведення

Під час бронювання послуги за сертифікатом ви самостійно вибираєте місце проведення враження. Ми ретельно підходимо до вибору компаній, які надають враження. Перед початком співпраці ми обов'язково проводимо тестування якості надання послуг.

Київське повітроплавне товариство https://montgolfier.com.ua/ Київська обл., Макарівський р-н, с. Колонщина, вул. Шевченка 6А

93 відгуки

Светлана
17 червня 2019
https://www.facebook.com/100000584961119
Спасибо за быструю и чёткую работу сотрудникам Бодо. Впечатление великолепное и запоминающееся
Светлана
16 червня 2019
https://www.facebook.com/100001475471266
Организация мероприятия отличная, несколько раз перезванивали, уточняли детали. Полет прошел без проблем. Рекомендую всем! Природа просто волшебная!)
Яна
16 червня 2019
Море впечатлений! Красивые виды. Всем организаторам спасибо)))
Іванна
6 червня 2019
Політ на кулі - це коли весь світ не просто у ваших ніг, а під вашими ногами. Відчуття польоту таке, як в дитинстві, коли ти літав уві сні, а тобі говорили, що ти ростеш. А те, як красиво, складно передати словами - ось це однозначно потрібно хоча б один раз побачити;) Незабутній подарунок для близьких і рідних :))) Неймовірні враження і нові відчуття! Організація бездоганна :) Чудова та позитивна команда з якою нічого не страшно!!!

Як буде виглядати подарунок

Ваш подарунок буде відправлений на email одержувача після оплати.