Подаруйте політ в аеротрубі для двох Long!

подарували вже 2 053 разів
1800 грн
2 людини
по 2 польоти по 2 хв.
Не залежить від погоди
Доступно з 4 років
Використати до 31.10.2019
до 120 кг
до 2 м
Форма одягу – спортивна
Актуально з весни

Як відбувається враження

Клієнтів зустріне інструктор і проведе його до повітряного тренажеру. Вертикальний потік вітру сягає 200 км/г і відриває людину від землі. Спочатку інструктор коротко розповість про те, як балансувати, і видасть необхідне екіпірування. Потім друзі вирушать у політ — кожен підніметься в повітря два рази по дві хвилини. Інструктор зможе страхувати клієнтів завдяки петлям на їхній екіпіровці.

Чому ми вибрали аеротрубу Ulet.Pro

Атракціон розташований на території розважального комплексу «Блокбастер». Всі інструктори — рекордсмени України з парашутної групової акробатики. Політ відбудеться в аеродинамічній трубі моделі МТА-2,0 від TornadoPro. Устаткування в Ulet.Pro сертифіковане у відповідності до державних стандартів і норм безпеки.

Місце проведення

При бронюванні послуги з сертифікатом ви самі вибираєте місце проведення враження. Ми ретельно підходимо до вибору компаній, які надають враження. Перед початком співпраці ми обов'язково проводимо тестування якості надання послуг.

Ulet.Pro - Аэротруба https://ulet.pro/ м. Петрівка, пр-т Московський, 34А

513 відгуків

Инга
21 грудня 2018
Всегда мечтала испытать ощущения полета, но всегда очень боялась! Друзья подарили сертификат от @bodoua на полет в аэротрубе! Ощущения бомбезные! Все очень понравилось!
Анастасия
19 листопада 2018
Я купила сертификат на данное впечатление в качестве одного из подарков своему мужу на день рождения. Выбрала полет в аэротрубе, ориентируясь на интересы и предпочтения мужа. Что могу сказать - все прошло супер! Он был очень доволен как самой идеей подарка, так и ее реализацией: приветливый и внимательный персонал, качественно предоставленная услуга, невероятные ощущения и впечатления, масса эмоций! В общем, это отличный выбор для подарка! Отдельная благодарность лично от меня команде bodo! Сервис на высоте, все очень удобно и приятно! После общения с Вами всегда остаются приятные эмоции!
Ирина
11 листопада 2018
https://www.facebook.com/100001172210691
Отличное впечатление!Но в следующий раз пойдем только,когда будет тепло на улице.
Максим
3 листопада 2018
"Впечатление" оставило двоякое чувство. С одной стороны, это интересный опыт, инструкторы всё доходчиво объясняют и помогают. С другой стороны, для новичка получить кайф от полёта сложно, всё внимание уходит на контроль положений рук, ног, головы. 2 минуты пролетают очень быстро, и на удовольствие времени просто не остаётся. Я отлетал 4 раза по 2 минуты, и этого тоже было мало, чтобы наловчиться. Как по мне, то цена за такое "быстротечное" развлечение завышена (хотя знаю, что в Европе она ещё выше).

Як буде виглядати подарунок

Ваш подарунок буде відправлений на email одержувача після оплати.