Подаруйте політ в аеротрубі для двох Long!

подарували вже 2 442 разів
1800 грн
2 людини
по 2 польоти по 2 хв.
Не залежить від погоди
Доступно з 4 років
Використати до 30.04.2020
до 120 кг
до 2 м
Не рекомендується вагітним
Форма одягу – спортивна

Як відбувається враження

Клієнтів зустріне інструктор і проведе їх до повітряного тренажера. Вертикальний потік вітру сягає 250 км/год і відриває людину від землі. Спочатку інструктор коротко розповість про те, як балансувати, і видасть необхідне екіпірування. Потім друзі вирушать у політ — кожен підніметься в повітря два рази по дві хвилини. Інструктор зможе страхувати клієнтів завдяки петлям на їхньому екіпіруванні.

Чому ми вибрали аеротрубу Ulet.Pro

Усі інструктори — рекордсмени України з парашутної групової акробатики. Політ відбудеться в аеродинамічній трубі моделі МТА-2,0 від TornadoPro. Устаткування в Ulet.Pro сертифіковане відповідно до державних стандартів і норм безпеки.

Місце проведення

Під час бронювання послуги за сертифікатом ви самостійно вибираєте місце проведення враження. Ми ретельно підходимо до вибору компаній, які надають враження. Перед початком співпраці ми обов'язково проводимо тестування якості надання послуг.

Ulet.Pro - Аеротруба https://ulet.pro/ м. Київ, парк Муромець (парк Дружби Народів), X-Park

670 відгуків

Виктория
Сьогодні
Дарили дочке на 5 лет полет в аэротрубе, понравилось дочери это ничего нн сказать. Следующий подарок прыжок с парашутом, уж очень хочется летать)))) Спасибо за позитивные эмоции .
Наталія
Вчора
https://www.facebook.com/100010569648915
Подарували донечці на День народження. Донька у захваті! Було дуже круто! Інструктори дуже уважно відносяться до всіх дрібничок польоту. Команда старанно робить враження дійсно враженням, яке залишиться з тобою. Дякуємо bodo, з Вашою допомогою 100% можна здивувати.
Александра
Вчора
https://www.facebook.com/100001602272260
Масса удовольствия!
Катерина
18 серпня 2019
https://www.facebook.com/100002414979720
Політ в аеротрубі був неймовірним відчуттям! :) Інструктори все детально пояснили, допомагали, було приємно літати і вже хочеться ще))) Дякую за ці суперські емоції! :) Бодо напередодні ввечері нагадав про запис на враження, дякую)

Як буде виглядати подарунок

Ваш подарунок буде відправлений на email одержувача після оплати.