Подаруйте портрет на каві для двох!

подарували вже 102 рази
500 грн
2 людини
не обмежена
Використати до 31.03.2020

Як відбувається враження

У ресторані парі приготують селфічино — гарячі кавові напої з зображенням на пінці. Усе, що потрібно, — заздалегідь надіслати офіціантові вибрані малюнки або селфі за допомогою спеціального додатка. Про інше подбає бариста: він зробить каву, а потім «напише» на молочній пінці портрети гостей. До напоїв парі запропонують солодкі частування: каннолі, тірамісу, пана-коту, цукерки ручної роботи.

Чому ми вибрали ресторан Montecchi v Capuleti

Заклад знаходиться в центрі міста поруч зі станцією метро «Печерська». Кулінарна команда Montecchi v Capuleti неодноразово проходила практику в Італії. У ресторані є два зали, які відрізняються один від одного інтер'єром та атмосферою. Влітку працює відкрита тераса.

Місце проведення

Під час бронювання послуги за сертифікатом ви самостійно вибираєте місце проведення враження. Ми ретельно підходимо до вибору компаній, які надають враження. Перед початком співпраці ми обов'язково проводимо тестування якості надання послуг.

Montecchi v Capuleti - Ресторан http://montecchi-capuleti.com/ м. Печерська, вул. Є. Коновальця, 36в

10 відгуків

Anna
5 липня 2019
Спасибо!!!!
Юлія
26 червня 2019
https://www.facebook.com/100000457332955
Шикарный ресторан, умеренные цены, отличное обслуживание. Вкусный нежный кофе и достаточно жирные, но вкусные десерты. Фото выбирайте портретное и контрасное (с белым фоном лучше всего, или однотонный фон).
Олена
24 червня 2019
Дуже гарний інтер’єр в закладі. Привітний персонал . Швидко , смачно і красиво . Рекомендую
Марина
23 червня 2019
Отлично

Як буде виглядати подарунок

Ваш подарунок буде відправлений на email одержувача після оплати.