Портрет олівцем

подарували вже 301 рази
1 людина
3 години
Доступно з 2 років
Можна привести глядачів
Використати до 31.03.2020

Портрет в олівці — що це?

Портрет в чорно-білій класичної гамі, виконаний в олівці. Сувора графіка, чіткі лінії, монохромні тони   цю техніку вважають самою чесною. Художник малює портрет з натури під час 2-х художніх сесій. Завершальні штрихи він завдає у відокремленій обстановці, орієнтуючись на фотографії натурника. Результат — авторська картина від талановитого майстра.

Авторський портрет олівцем з натури

Змогу намалювати портрет в реальному часі з натури. Художник максимально точно відтворить вигляд людини. Він зможе вловити найдрібніші риси зовнішності, емоції і зафіксувати їх на полотні.

Монохромний портрет — найчесніша техніка

Чорно-біла палітра вважається найбільш правдивою і точно відображає образ людини. Тому портрет в олівці як не можна точно передасть і зовнішність, і внутрішній світ людини, якого малюють.  

Як все проходить?

Щасливчику належить двічі відвідати арт-студії «Азур», де його буде чекати професійний художник-графік. 2 художні сесії тривалістю до години дозволять майстру створити детальний начерк, який він допрацює самостійно протягом 2-х наступних тижнів. Маючи на руках фото Щасливчика, художник доведе картину до досконалості і подарує її власнику. Художні сесії пройдуть в розслабленій дружній обстановці.

Готова картина через 2 тижні

Портрет буде готовий через 2 тижні. Після 2 особистих зустрічей художник домалює картину самостійно і вручить її щасливому власнику.

Місце проведення

Під час бронювання послуги за сертифікатом ви самостійно вибираєте місце проведення враження. Ми ретельно підходимо до вибору компаній, які надають враження. Перед початком співпраці ми обов'язково проводимо тестування якості надання послуг.

ArtStatus - Студія http://artstatus.kiev.ua/ м. Лук'янівська, ул. Шолуденко, 30

6 відгуків

Яна
22 травня 2015
https://www.facebook.com/100009379427095
Подарок очень классный!!Процесс рисования требует затраты достаточного количества времени,но результат, который вы получаете, превосходит все ваши ожидания!!:))
Нина
23 жовтня 2014
Подарок - класс. Слов нет. Я так обожаю ч/б фото, но с портретом они не сравнятся. Это такое тонкое творчество - я потом каждую черточку рассматривала и показалось, что их там миллион не меньше. Честно немножко устаешь позировать. Шевелиться практически нельзя, чтоб получилось хорошо. Но результат компенсирует все это с лихвой. Так что не капризничайте:)
Наташа
17 квітня 2014
А мне подарили на др на работе. Я даже не знала, что такие подарки бывают. Удивилась очень. Художник нарисовал очень похоже. И поболтать с ним было приятно. Не только хорошо рисует. но и рассмешить может. Спасибо.
Алиса
19 грудня 2013
Я такая счастливая! И из-за того, что у меня появился собственный портрет, а еще больше от того, что такой подарок мне сделал любимый человек. Он сказал, что я у него самая красивая, а поэтому дома должен висеть мой портрет, чтоб он за мной еще сильней скучал. Это фантастический подарок! Сама задумка, подача, профессионализм художника. Я осталась в восторге. Спасибо вам огромное, что подсказываете такие оригинальные идеи!
  • 1
  • 2

Як буде виглядати подарунок

Ваш подарунок буде відправлений на email одержувача після оплати.