Подаруйте преміум-карту кінного клубу Бутенко!

35000 грн 1 люд. 1 рік
35000 грн
1 людина
1 рік
Доступно з 18 років
Використати до 31.10.2019
Актуально весь рік

Як відбувається враження

Клієнт на 12 місяців стане учасником елітного кінного клубу. Раз на місяць члену клубу і його сім'ї надаватимуть комфортабельний номер в парк-готелі, а також перелік таких переваг:

  • VIP-парковка на території клубу;
  • VIP-роздягальня;
  • користування басейном в літній період;
  • користування тренажерним залом;
  • знижка на банний обряд 10%;
  • знижка на тренування для коневласників 50%.

Ще одна перевага карти — можливість протягом всього року бувати на майстер-класах кращих тренерів світу.

Чому ми вибрали клуб верхової їзди «Конюшня Бутенко»

Гість буде відпочивати в комфортабельному готелі і на території комплексу, розташованого недалеко від Києва. Для учасника буде діяти велика система знижок і бонусів: наприклад, 10% дисконт на баню та ресторан. Відвідувати заміський клуб можна не тільки одному, але і в компанії друзів або сім'ї. Власнику клубної картки доступні заняття з верхової їзди від кращих тренерів.

Місце проведення

При бронюванні послуги з сертифікатом ви самі вибираєте місце проведення враження. Ми ретельно підходимо до вибору компаній, які надають враження. Перед початком співпраці ми обов'язково проводимо тестування якості надання послуг.

Конюшня Бутенко - Клуб верхової їзди http://butenko-stable.com.ua/ Київська обл., Бориспільський р-н, с. Проців, вул. Хутірська 12б

1 відгук

Андрей
24 квітня 2018
Премиум-карту подарили друзья, так как знают о моем увлечении верховой ездой. Прекрасное место как для тренировок, так и для отдыха. Занятия проводят профессионалы, на территории комплекса шикарный бассейн и спортзал. Я очень доволен! Рекомендую!

Як буде виглядати подарунок

Ваш подарунок буде відправлений на email одержувача після оплати.