Подаруйте прогулянку на електросамокаті!

подарували вже 62 рази
350 грн
1 людина
60 хв.
Залежить від погоди
Доступно з 6 років
Використати до 31.10.2019
Не рекомендується вагітним
Актуально з весни

Як відбувається враження

Тренер проведе короткий інструктаж і видасть необхідне екіпірування: шолом, налокітники та наколінники. Після цього він допоможе новачкові розібратися з управлінням самокатом. Опанувавши принципи їзди, райдер вирушить кататися по території Оболонської набережної або ВДНГ.

Чому ми вибрали пункти оренди електротранспорту «Цитрус прокат»

Центри прокату розташовані в Голосіївському та Оболонському районах. Взяти самокат в оренду можна в будь-який день тижня з 10:00 до 19:00. В наявності представлені моделі бренду Like.Bike. Вони розвивають швидкість до 45 км/год, а заряду вистачить на 30 км. Швидкість контролюється бортовим комп'ютером і комбінованою системою гальм.

Місце проведення

При бронюванні послуги з сертифікатом ви самі вибираєте місце проведення враження. Ми ретельно підходимо до вибору компаній, які надають враження. Перед початком співпраці ми обов'язково проводимо тестування якості надання послуг.

Цитрус Прокат - Оренда електротранспорту https://www.citrus.ua/citrus-prokat/ м. Оболонь, вул. Оболонська набережна 11, к.3 м. Виставковий центр, вул. Глушкова, 1, ВДНГ

1 відгук

Костя
22 серпня 2018
Я прямо будто в детство вернулся) инструктор нам говорил, что на таких самокатах можно и по городу ездить. На практике и правда оказалось очень удобно. Крутая штука по идее, когда пробка. Не знаю, как отреагировали бы водители, если бы я так рассекал по дороге, но вообще это реально удобно) катались с девушкой, все понравилось. Подобрали хорошие самокаты. Внимательный инструктор, все подогнал, как нужно. Спасибо)

Як буде виглядати подарунок

Ваш подарунок буде відправлений на email одержувача після оплати.