Подаруйте прогулянку на електровелосипедах для двох!

подарували вже 483 рази
400 грн
2 людини
60 хв.
Залежить від погоди
Доступно з 16 років
Використати до 31.12.2019
до 120 кг
Не рекомендується вагітним
Все необхідне видається

Як відбувається враження

Друзі випробують сучасний транспорт — велосипеди з електричним приводом. Спочатку на них чекає інструктаж з техніки безпеки. Тренер покаже, як управляти байком, і видасть захисне спорядження. Кожному з учнів підберуть електровелосипед залежно від навичок. Протестувати байки можна на території ВДНГ.

Чому ми вибрали пункт оренди електротранспорту «Цитрус Прокат»

Велосипеди оснащені бортовими комп'ютерами, які фіксують швидкість, відстань і заряд батареї. Широкі шини дозволяють їхати не тільки рівною поверхнею, але і бездоріжжям.

Місце проведення

Під час бронювання послуги за сертифікатом ви самостійно вибираєте місце проведення враження. Ми ретельно підходимо до вибору компаній, які надають враження. Перед початком співпраці ми обов'язково проводимо тестування якості надання послуг.

Цитрус Прокат - Оренда електротранспорту https://www.citrus.ua/citrus-prokat/ м. Виставковий центр, пр-т Академіка Глушкова, 1, ВДНГ

5 відгуків

Андрей
15 квітня 2019
Впечатление — супер! Люблю активный отдых на природе, так что друзья с подарком однозначно угадали.
Саша
8 квітня 2019
крутое впечатление, понравилось эковелики тестить, не пробовал раньше) хорошо, что большой ассортимент великов, и сами они качественные, удобно на них колесить. всем советую попробовать)
Олеся
5 квітня 2019
Все прошло супер! Отлично провели время с друзьями и освоили новый вид развлечения! Спасибо бодо за крутое впечатление ))
Алина
1 квітня 2019
Мы с парнем отлично провели время!) Эковелики - штука крутая, быстро разгоняются, очень удобные и безопасные. Спасибо друзьям за подарок.
  • 1
  • 2

Як буде виглядати подарунок

Ваш подарунок буде відправлений на email одержувача після оплати.