Подаруйте прогулянку на електровелосипедах для двох!

подарували вже 301 рази
400 грн
2 людини
60 хв.
Залежить від погоди
Доступно з 6 років
Використати до 31.10.2019
Не рекомендується вагітним
Актуально з весни

Як відбувається враження

Друзі випробують сучасний транспорт — велосипеди з електричним приводом. Спочатку на них чекає інструктаж з техніки безпеки. Тренер покаже, як управляти байком, і видасть захисне спорядження. Кожному з учнів підберуть електровелосипед в залежності від навичок. Протестувати байки можна на території ВДНГ або Оболонській набережній.

Чому ми вибрали пункти оренди електротранспорту «Цитрус прокат»

Центри прокату знаходяться в двох локаціях. Велосипеди оснащені бортовими комп'ютерами, які фіксують швидкість, відстань і заряд батареї. Широкі шини дозволяють їхати не тільки по рівній поверхні, але і по бездоріжжю.

Місце проведення

При бронюванні послуги з сертифікатом ви самі вибираєте місце проведення враження. Ми ретельно підходимо до вибору компаній, які надають враження. Перед початком співпраці ми обов'язково проводимо тестування якості надання послуг.

Цитрус Прокат - Оренда електротранспорту https://www.citrus.ua/citrus-prokat/ м. Оболонь, вул. Оболонська набережна 11, к.3 м. Виставковий центр, вул. Глушкова, 1, ВДНГ

1 відгук

Настя
22 серпня 2018
нам с подругой очень понравилось) выдали хорошую экипировку, что порадовало. Не разломанные какие-то налокотники советских времен, а качественную защиту. Теперь о самой поездке - катались по Оболонской набережной, так как близко к дому) электровелосипед - это нечто. Мы катались даже по песку, велик в песке не тонул. Нам очень понравилось, довольны)

Як буде виглядати подарунок

Ваш подарунок буде відправлений на email одержувача після оплати.