Подаруйте прогулянку на електровелосипеді!

подарували вже 718 рази
200 грн
1 людина
60 хв.
Залежить від погоди
Доступно з 16 років
Використати до 29.02.2020
до 120 кг
Не рекомендується вагітним
Все необхідне видається

Як відбувається враження

Персональний тренер проведе короткий інструктаж і навчить управлінню. Також він видасть екіпірування: шолом, налокітники та наколінники. Інструктор підбере двоколісний транспорт відповідно до фізичних особливостей і навичок учня. Він кататиметься територією ВДНГ.

Чому ми вибрали пункт оренди електротранспорту «Цитрус Прокат»

У наявності «Цитруса» — кращі моделі, які розвивають швидкість до 30 км/год. У велосипедів кілька режимів їзди. На них також встановлені бортові комп'ютери, що показують поточну швидкість, загальний пробіг і заряд батареї. Кататися можна не тільки асфальтом: широкі шини дозволяють без проблем виїжджати на бездоріжжя та піщаний пляж.

Місце проведення

Під час бронювання послуги за сертифікатом ви самостійно вибираєте місце проведення враження. Ми ретельно підходимо до вибору компаній, які надають враження. Перед початком співпраці ми обов'язково проводимо тестування якості надання послуг.

Цитрус Прокат - Оренда електротранспорту https://www.citrus.ua/citrus-prokat/ м. Виставковий центр, пр-т Академіка Глушкова, 1, ВДНГ

15 відгуків

Таня
Вчора
Очень понравилось! На ВДНХ огромная территория, для того чтобы покататься на велосипеде! А на елетровелосипедах ещё и на скорости было очень круто! Учитывая что на электро первый раз каталась, то освоилась довольно быстро! Очень легко заезжала на гору и преодолевала ямки!
Ярослав
14 червня 2019
Було круто
Юлия
29 травня 2019
Спасибо большое! Мне очень понравилась прогулка на электровелосипеде! Я осталась в восторге!
Диана
26 травня 2019
https://www.facebook.com/100008351462013
Прогулка выдалась отличной! Советую :) не пожалеете

Як буде виглядати подарунок

Ваш подарунок буде відправлений на email одержувача після оплати.