Подаруйте прогулянку на каное для компанії!

подарували вже 5 013 разів
600 грн
6 людей
2 години
Залежить від погоди
Доступно з 7 років
Використати до 30.11.2019
до 250 кг
Форма одягу – зручна
Літнє враження

Як відбувається враження

Друзі вирушать на пляж, щоб випробувати новий досвід — поплавати на одному з найдавніших видів човна. Спочатку інструктор розповість про правила техніки безпеки і видасть рятувальні жилети. Він покаже, як правильно гребти веслами та спускати судно на воду. Після цього компанія зможе попрактикуватися в управлінні каное, плаваючи затоками, куди не проходять човни.

Чому ми вибрали спортивний клуб Joy Adventures

Клуб відкрився для клієнтів в 2007 році. Серед інструкторів — люди з історичною, технічною та медичною освітою. Кататися на каное гості будуть в парку Дружби народів. Joy Adventures також займається організацією різних корпоративних заходів та подорожей.

Місце проведення

Під час бронювання послуги за сертифікатом ви самостійно вибираєте місце проведення враження. Ми ретельно підходимо до вибору компаній, які надають враження. Перед початком співпраці ми обов'язково проводимо тестування якості надання послуг.

Joy Adventures - Спортивний клуб https://www.instagram.com/joysport_fly/ м. Почайна, пр-т Генерала Ватутіна, яхт-клуб «Примател»

138 відгуків

Никита
13 лютого 2019
Люблю каноэ. Был рад, когда подарили это впечатление. Отправились вместе с друзьями. Это действиельно крутецки) советую, ребят.
Лариса
21 серпня 2018
Всем спасибо! Все понравилось! Пользуюсь сертификатом не в первый раз.Всегда все доходчиво разьясняют и операторы и ваши партнеры.Прирора красивая,настроение чудное!!!
Лариса
20 серпня 2018
Спасибо за отличное настроение! Нагреблись от души! Красивая природа и родной Днепр приятно порадовали.Отдельное спасибо Наталье. Очень рекомендую!!!
Ольга
20 серпня 2018
Сертификат получила в подарок на День Рождения. Не думала, что получу море впечатлений! Наталья очень подробно проинструктировала, развеяла последние сомнения и страхи. За два часа неспеша обошли остров, прошлись по заводям, вышли на острове - переждали небольшой дождик. Двух часов с головой хватило не неспешную прогулку. Остались довольны! Спасибо команде Bodo за позитивные впечатления!

Як буде виглядати подарунок

Ваш подарунок буде відправлений на email одержувача після оплати.