Подаруйте прогулянку на квадроциклі!

подарували вже 1 276 разів
800 грн
1 людина
60 хв.
Не залежить від погоди
Проходить у групі
Доступно з 16 років
Використати до 31.10.2019
Форма одягу – зручна
Актуально весь рік

Як відбувається враження

Після невеликого інструктажу екстремал разом з іншими учасниками групи кататиметься трасою на квадроциклі. Під час заїзду інструктор супроводжуватиме учнів на окремому всюдиході. Можна кататися лісом, лугами з крутими спусками і підйомами, а також швидкісними ділянками

Чому ми вибрали клуб екстремальних пригод «Гасай»

Клуб був заснований 9 років тому. У розпорядженні екстремала буде сучасний квадроцикл. Шолом, костюм, рукавиці, підшоломник, бахіли та іншу екіпіровку інструктор видасть на місці. За бажанням можна кататися в спеціальних окулярах.

Місце проведення

При бронюванні послуги з сертифікатом ви самі вибираєте місце проведення враження. Ми ретельно підходимо до вибору компаній, які надають враження. Перед початком співпраці ми обов'язково проводимо тестування якості надання послуг.

Гасай - Клуб екстремальних пригод http://gasay.com.ua/ Київська обл., 41 км траси Київ-Одеса

19 відгуків

Любовь
Сьогодні
Впечатление на 2-х. Все было на высшем уровне. Внимательный персонал, все легко и просто объяснили, это сыграло важную роль. В дальнейшем будем кататься в «ГАСАЙ» P.S. Катались впервые.
Ольга
16 лютого 2019
https://plus.google.com/105614581512030751464
Заезд 16.02.2019 Впечатлений море!!! Очень понравилось, класные пейзажи, ребятам инструкторам отдельное спасибо!! Реально рекомендую!! Перезагружаешься по полной! Чем хуже погодное условия тем круче:) рекомендую!!
Володимир
16 лютого 2019
Дякую бодо, все було круто.
Андрій
6 лютого 2019
Прогулянку на квадроциклі я не вибирав, її подарували мені колеги знаючи що я люблю екстрим. Взяв з собою дружину і каталися вдвох. І мені і їй дуже сподобалось, і драйвово і екстримно. Хочемо ще поганяти коли потеплішає.

Як буде виглядати подарунок

Ваш подарунок буде відправлений на email одержувача після оплати.