Подаруйте прогулянку на квадроциклах для компанії!

подарували вже 13 рази
3200 грн
4 людини
60 хв.
Не залежить від погоди
Доступно з 16 років
Використати до 31.10.2019
Форма одягу – зручна
Актуально весь рік

Як відбувається враження

Четверо друзів зможуть покататися на потужних квадроциклах пересіченою місцевістю. Для того щоб прогулянка пройшла максимально комфортно, тренер видасть кожному захисну екіпіровку та проведе невеликий інструктаж. Професіонал буде супроводжувати екстремалів на окремому всюдиході. Він покаже дорогу під час їзди крутими спусками та підйомами, а також допоможе в разі потреби.

Чому ми вибрали клуб екстремальних пригод «Гасай»

У клубі видають все необхідне захисне спорядження: шоломи, рукавички, підшоломники, костюми або комбінезони (залежно від погоди). За бажанням інструктор може підібрати спеціальні окуляри. Їхати екстремали будуть лугами та лісами. Центр надає послуги для клієнтів уже понад 9 років.

Місце проведення

При бронюванні послуги з сертифікатом ви самі вибираєте місце проведення враження. Ми ретельно підходимо до вибору компаній, які надають враження. Перед початком співпраці ми обов'язково проводимо тестування якості надання послуг.

Гасай - Клуб екстремальних пригод http://gasay.com.ua/ Київська обл., 41 км траси Київ-Одеса

19 відгуків

Любовь
Сьогодні
Впечатление на 2-х. Все было на высшем уровне. Внимательный персонал, все легко и просто объяснили, это сыграло важную роль. В дальнейшем будем кататься в «ГАСАЙ» P.S. Катались впервые.
Ольга
16 лютого 2019
https://plus.google.com/105614581512030751464
Заезд 16.02.2019 Впечатлений море!!! Очень понравилось, класные пейзажи, ребятам инструкторам отдельное спасибо!! Реально рекомендую!! Перезагружаешься по полной! Чем хуже погодное условия тем круче:) рекомендую!!
Володимир
16 лютого 2019
Дякую бодо, все було круто.
Андрій
6 лютого 2019
Прогулянку на квадроциклі я не вибирав, її подарували мені колеги знаючи що я люблю екстрим. Взяв з собою дружину і каталися вдвох. І мені і їй дуже сподобалось, і драйвово і екстримно. Хочемо ще поганяти коли потеплішає.

Як буде виглядати подарунок

Ваш подарунок буде відправлений на email одержувача після оплати.