Подаруйте прогулянку на коні!

подарували вже 21 399 разів
400 грн
1 людина
60 хв.
Залежить від погоди
Доступно з 10 років
Використати до 31.12.2019
до 95 кг
Форма одягу – зручна
Актуально весь рік

Як відбувається враження

Прогулянка верхи на коні околицями Києва. Супроводжувати наїзника буде інструктор. Він розповість, як правильно сідлати тварину та давати їй команди. Після цього гість зможе насолодитися неспішним катанням і мальовничими пейзажами. Навички верхової їзди не потрібні — тренер поведе коня під вуздечку.

Чому варто спробувати прогулянку на коні

Чудова можливість відпочити від міської метушні, позбутися втоми та стресів. Спілкування з кіньми — іпотерапія — дарує позитивні емоції, покращує настрій, знімає напруження. Для катання надають породистих коней. Усі вони доглянуті та добре обкатані, що гарантує приємні враження від прогулянки.

Місце проведення

Під час бронювання послуги за сертифікатом ви самостійно вибираєте місце проведення враження. Ми ретельно підходимо до вибору компаній, які надають враження. Перед початком співпраці ми обов'язково проводимо тестування якості надання послуг.

Агата - кінний клуб http://agata-horse.kiev.ua/ м. Петрівка, Парк Дружби Народів

1 125 відгуків

Анастасия
Сьогодні
Супер! Обязательно повторим!
Наталья
Сьогодні
Получила массу удовольствия
Татьяна
Вчора
Супер и система сертификатов и сами инструктора проводившие мероприятие. Спасибо огромное организаторам и менеджерам сайта Bodo. Отдельное спасибо девушкам из конно-спортивного комплекса "Кентавр", за прекрасную прогулку и отличное настроение.
Алена
Вчора
Все отлично!!! Спасибо!!!

Як буде виглядати подарунок

Ваш подарунок буде відправлений на email одержувача після оплати.