Подаруйте прогулянку на конях для двох!

подарували вже 26 951 разів
800 грн
2 людини
60 хв.
Залежить від погоди
Доступно з 6 років
Використати до 29.02.2020
до 95 кг
Форма одягу – зручна
Актуально весь рік

Як відбувається враження

Любителі кінного спорту вирушать на прогулянку разом з інструктором. Він буде стежити, щоб кінь йшов кроком у потрібний бік. Катання відбудеться на свіжому повітрі. Прогулянка складається з таких етапів:

  • знайомство з тваринами: тренер із верхової їзди розповість, як правильно поводитися з кіньми й дотримуватися правил техніки безпеки;
  • катання: пара поїде верхи мальовничою територією.

Чому варто спробувати прогулянку на конях

Верхова їзда — це ще один спосіб провести час активно на свіжому повітрі. Вона корисна для здоров'я. Катання на конях розвиває координацію, зміцнює серцево-судинну систему та надає антистресовий ефект.

Місце проведення

Під час бронювання послуги за сертифікатом ви самостійно вибираєте місце проведення враження. Ми ретельно підходимо до вибору компаній, які надають враження. Перед початком співпраці ми обов'язково проводимо тестування якості надання послуг.

Київська Русь - Парк http://parkkyivrus.com/ua/ Київська обл., Обухівський р-н, с. Копачів

1 284 відгуки

Богдан
Вчора
Очень недурно и интересно, однако как по-мне, не хватило катания на " хорошей " скорости.
Людмила
Вчора
Сьогодні я з чоловіком отримали дуже велике емоційне задоволення, спілкуюсись з конями кінного клубу "Агата". Інструктори чудові. Я дуже переживала як я втримаюсь першого разу. Але коні виявилися доглянутими, слухняними, спокійними, навченими. Дякуємо за переповнені відчуття, супер враження і здійснення мрії!!!
Алена
Вчора
https://www.facebook.com/100006088482551
Очень понравилось
Александр
18 червня 2019
Были в Олимп - Конный клуб, ну не знаю кому что, как. Меня все устроило, лошадки супер) покатались, покормили))) Ну да, ездили не быстро, инструктор шел рядом. но полностью управлял я сам как хотел) для меня это был вообще первый раз в жизни. Моя девушка подарила сертификат, я выбрал прогулку на лошадках для двоих, так как я всегда мечтал покататься на лошадках)) ну вот, еще одна моя маленькая мечта сбылась, спасибо Вам, сам бы может еще не скоро покатался)))

Як буде виглядати подарунок

Ваш подарунок буде відправлений на email одержувача після оплати.