Подаруйте прогулянку на сітібайку!

подарували вже 303 рази
650 грн
1 людина
60 хв.
Залежить від погоди
Доступно з 16 років
Використати до 31.03.2020
Форма одягу – зручна

Як відбувається враження

Тренер проведе вступний інструктаж, навчить керувати електроскутером і за бажанням учасника видасть захисний шолом. Оскільки цей вид транспорту легкий у керуванні, за кермо зможе сісти як досвідчений сітібайкер, так і новачок. Із собою потрібно мати документ, що посвідчує особу.

Чому ми вибрали службу прокату спортивних товарів «МегаПрокат»

Центр прокату знаходиться в парку «Межигір'я» та на Оболонській набережній. Парк працює щодня. Є понад 15 байків для початківців та досвідчених райдерів. 

Місце проведення

Під час бронювання послуги за сертифікатом ви самостійно вибираєте місце проведення враження. Ми ретельно підходимо до вибору компаній, які надають враження. Перед початком співпраці ми обов'язково проводимо тестування якості надання послуг.

МегаПрокат https://megaprokat.com.ua/ru/ м. Мінська, Оболонська набережна, вул. Прирічна, 5А Київська обл., с. Нові Петрівці, вулиця Івана Франка, 19, (Національний парк Межигір'я)

8 відгуків

Галина
29 червня 2019
Прекрасная возможность провести время с любимым человеком, насладиться красотой набережной и почувствовать легкий ветерок (адреналин) от скорости ситибайка! Спасибо bodo за хорошие эмоции и настроения!
Виталий
28 квітня 2019
https://www.facebook.com/100002869448985
Самый классный способ изучить и посмотреть Межигорье!
Лера
13 березня 2019
Отличное впечатление, спасибо за друзьям. Хотя у меня особых навыков нет на таком транспорте, раньше только на велосипеде каталась, но очень понравилось. Даже захотелось себе купить такой байк, чтобы чаще кататься!)
Дима
6 березня 2019
отлично провели время) инструктор все четко и понятно объясняет, не грузит ненужной информацией. все быстр взяли и поехали кататься. Сами байки очень крутые и качественные. Еще будем арендовать у этих ребят
  • 1
  • 2

Як буде виглядати подарунок

Ваш подарунок буде відправлений на email одержувача після оплати.