Подаруйте прогулянку в темряві!

подарували вже 753 рази
1000 грн 4 люд. 90 хв.
1000 грн
4 людини
90 хв.
Не залежить від погоди
Доступно з 8 років
Використати до 29.02.2020
Актуально весь рік

Як відбувається враження

Гості випробують свій слух та нюх, а також опиняться в ситуаціях, з якими незрячі люди стикаються щодня. Компанію буде супроводжувати гід — він покаже шлях із кімнати у кімнату й дасть завдання. Друзі дізнаються все про життя без зору, навчаться сприймати навколишній світ на дотик і виконувати повсякденні завдання в абсолютній темряві.

Чому ми вибрали музей в темряві «Три після півночі»

Це перший в Україні музей, де всі екскурсії відбуваються в абсолютній темряві та в супроводі незрячих гідів. Кожну локацію можна досліджувати на дотик — чіпати експонати, відкривати двері тощо. Музей розташований у 10 хвилинах ходьби від станції метро «Золоті ворота».

Місце проведення

Під час бронювання послуги за сертифікатом ви самостійно вибираєте місце проведення враження. Ми ретельно підходимо до вибору компаній, які надають враження. Перед початком співпраці ми обов'язково проводимо тестування якості надання послуг.

Три після півночі - Музей в темряві http://www.0300.com.ua/ м. Золоті ворота, вул. О. Гончара, 45В

11 відгуків

Олена
20 травня 2019
https://plus.google.com/100923203789941696957
На враженні була донька з подружками (14-15 років). Дівчатам дуже сподобалось! Всі в захваті! Всю дорогу розповідали про свої незвичні почуття і новий, яскравий досвід! Дуже дякуємо! Рекомендуємо!
Иветта
6 травня 2019
Спасибо основателям музея за предоставленную возможность познать себя. Узнать как познают мир окружающие нас. Большое спасибо экскурсоводу Игорю который проводил для нас экскурсию и делился частью своей жизни. А все кто еще не посетил этот музей рекомендую поскорее это сделать. Передать все,что переживаешь во время экскурсии,какие вопросы возникают и какие чувства переполняют словами не описать.
Таня
21 квітня 2019
Очень интересное впечатление. Время прошло незаметно. Очень интересно попробовать себя в новых условиях, а общение с незрячим гидом позволяет лучше понять людей с проблемами зрения.
Анна
24 лютого 2019
https://www.facebook.com/100003666187304
Все было классно, спасибо bodo за быструю и хорошую организацию и за быстрое обслуживание! Операторы колл-центра просто проффесионалы своего дела. Четко, быстро и доступно объяснили все. Спасибо огромное)

Як буде виглядати подарунок

Ваш подарунок буде відправлений на email одержувача після оплати.