Подаруйте прогулянку в темряві!

подарували вже 689 рази
1000 грн 4 люд. 90 хв.
1000 грн
4 людини
90 хв.
Не залежить від погоди
Доступно з 8 років
Використати до 31.10.2019
Актуально весь рік

Як відбувається враження

Гості випробують свій слух та нюх, а також опиняться в ситуаціях, з якими незрячі люди стикаються щодня. Компанію буде супроводжувати гід — він покаже шлях із кімнати у кімнату й дасть завдання. Друзі дізнаються все про життя без зору, навчаться сприймати навколишній світ на дотик і виконувати повсякденні завдання в абсолютній темряві.

Чому ми вибрали музей в темряві «Три після півночі»

Це перший в Україні музей, де всі екскурсії відбуваються в абсолютній темряві та в супроводі незрячих гідів. Кожну локацію можна досліджувати на дотик — чіпати експонати, відкривати двері тощо. Музей розташований у 10 хвилинах ходьби від станції метро «Золоті ворота».

Місце проведення

При бронюванні послуги з сертифікатом ви самі вибираєте місце проведення враження. Ми ретельно підходимо до вибору компаній, які надають враження. Перед початком співпраці ми обов'язково проводимо тестування якості надання послуг.

Три після півночі - Музей в темряві http://www.0300.com.ua/ м. Золоті ворота, вул. О. Гончара, 45-В

7 відгуків

Настя
12 лютого 2019
Это был интересный новый опыт, считаю, что каждый должен посетить хоть раз музей в кромешной темноте с незрячим гидом. Молодцы ребята, которые его создали. Эра квест-комнат прошла, теперь нужно кроме фана давать и смісл, что и делают ребята из 3:00. bodo тож молодцы, все четко и без заминок, нашли быстро - спасибо инфе в письме.
Юлия
26 січня 2019
https://www.facebook.com/100003501464775
Чудова екскурсія, нові відчуття, розуміння. Як мало в нашому суспільстві терпимості, милосердя, доброти. З дитинства треба здорових дітей привчати через такий досвід до різноманітності світу і його прийняття з розумінням і людяністю. Дякую за цей досвід і висновки.
Ирина
30 грудня 2018
https://www.facebook.com/100001232410980
Очень яркое впечатление.Полезный опыт. Советую всем попробовать. Будет интересно как детям так и взрослым.
Андрей
16 липня 2018
Отзыв должен отвечать на вопрос: стоит ли идти? Однозначно да. При чем я лично считаю, что подобное времяпровождение это инвестиция в себя. Впечатления незабываемые. Опыт неповторимый. Если вам интересно узнавать новое о себе и мире, обязательно попробуйте. Прогулка в темноте, по иронии, откроет вам глаза на многое. Сервис отличный, встреча тёплая и комфортная, гид становится другом. Чувствуется, что о тебе заботятся и подходят к работе с душой. Благодарю всех, кто учавствовал в этом, это классно)
  • 1
  • 2

Як буде виглядати подарунок

Ваш подарунок буде відправлений на email одержувача після оплати.