Подаруйте прокат електровелосипедів для компанії!

2800 грн
4 людини
1 день
Залежить від погоди
Доступно з 6 років
Використати до 31.10.2019
Не рекомендується вагітним
Актуально з весни

Як відбувається враження

У розпорядженні райдерів опиняться велосипеди, оснащені електричним приводом. Персональний тренер проведе короткий інструктаж і навчить управління. Також він видасть екіпірування: шолом, налокітники та наколінники. Інструктор підбере двоколісний транспорт відповідно до фізичних особливостей і навичок клієнтів. Вони кататимуться територією ВДНГ або Оболонською набережною.

Чому ми вибрали пункти оренди електротранспорту «Цитрус прокат»

У Києві центри прокату розташовані за двома адресами. У наявності «Цитруса» — кращі моделі електротранспорту бренду Like.Bike. Вони розвивають швидкість до 20-30 км/год. У велосипедів кілька режимів їзди. На деяких також є бортові комп'ютери, що показують поточну швидкість, загальний пробіг і заряд батареї. Кататися можна не тільки по асфальту: широкі шини дозволяють без проблем виїжджати на бездоріжжя та піщаний пляж. За допомогою електровелосипеда можна швидко навчитися їздити на великі дистанції з довгими підйомами.

Місце проведення

При бронюванні послуги з сертифікатом ви самі вибираєте місце проведення враження. Ми ретельно підходимо до вибору компаній, які надають враження. Перед початком співпраці ми обов'язково проводимо тестування якості надання послуг.

Цитрус Прокат - Оренда електротранспорту https://www.citrus.ua/citrus-prokat/ м. Оболонь, вул. Оболонська набережна 11, к.3 м. Виставковий центр, вул. Глушкова, 1, ВДНГ

1 відгук

Настя
22 серпня 2018
нам с подругой очень понравилось) выдали хорошую экипировку, что порадовало. Не разломанные какие-то налокотники советских времен, а качественную защиту. Теперь о самой поездке - катались по Оболонской набережной, так как близко к дому) электровелосипед - это нечто. Мы катались даже по песку, велик в песке не тонул. Нам очень понравилось, довольны)

Як буде виглядати подарунок

Ваш подарунок буде відправлений на email одержувача після оплати.