Подаруйте майстер-клас зі стрибків на батуті для двох!

подарували вже 13 881 разів
400 грн
2 людини
60 хв.
Доступно з 6 років
Використати до 31.10.2019
Форма одягу – спортивна

Як відбувається враження

Друзі вирушать стрибати на батуті під керівництвом тренера. Перед заняттям інструктор проведе невелику розминку. Потім спортсмени будуть вчитися правильно приземлятися, тримати баланс і робити нескладні трюки. На тренуванні використовується професійне спорядження у вигляді еластичних сіток. Заняття проводитиме майстер спорту зі стрибків на батуті.

Чому варто спробувати стрибки на батуті

Під час тренування задіюються всі групи м'язів і активно спалюються калорії. Заняття підійде людям будь-якого віку і статури. Також стрибки на батуті мають набагато менше протипоказань, ніж звичайний фітнес. Такі заняття допомагають розвинути витривалість і тренують координацію.

Місце проведення

При бронюванні послуги з сертифікатом ви самі вибираєте місце проведення враження. Ми ретельно підходимо до вибору компаній, які надають враження. Перед початком співпраці ми обов'язково проводимо тестування якості надання послуг.

Jumping Hall - Батутний зал http://jumpinghall.com/ м. Дарниця, Харківське Шосе, 19 м. Берестейська, вул. М.Василенко, 1

209 відгуків

Богдан
Вчора
Дуже сподобалося враження. Команда Bodo в деталях розписала інформацію стосовно проведення враження. 10 з 10!
Марина
11 лютого 2019
https://plus.google.com/118135379853345745052
В целом очень приятно и весело провели время. Напрыгались, устали даже)) Ожидала инструктажа подетальней, но его отсутствие не сильно помешало)
Олена
11 лютого 2019
https://www.facebook.com/100016253053653
Подарунок "Стрибки на батут на двох" був для нас сюрпризом від Миколайчика)) Неочікувано) Дивно) Але дуже приємно. Малюки з радістю і нетерпіннм чекали дня, коли ми вже нарешті поїдемо стрибати. Приємно вразив батутний центр і підходи:тренери, розминка перед стрибком, навчання. Після закінчення уроку діти почали просилися приїхати знову. Дякуємо Миколайчику, батутному центру та компанії Бодо за приємний день!
Евгений
11 лютого 2019
Все прошло хорошо. Только готовьтесь к крепатуре и синякам!!

Як буде виглядати подарунок

Ваш подарунок буде відправлений на email одержувача після оплати.