Подаруйте майстер-клас зі стрибків на батуті!

подарували вже 10 759 разів
350 грн
1 людина
60 хв.
Доступно з 6 років
Використати до 31.12.2019
Форма одягу – спортивна

Як відбувається враження

Клієнт відвідає індивідуальне заняття з тренером — майстром спорту зі стрибків на батуті. Спочатку він проведе невелику розминку. Тренування пройде з використанням професійного спорядження. На занятті новачок навчиться:

  • утримувати рівновагу;
  • правильно приземлятися;
  • виконувати прості трюки.

Чому варто спробувати стрибки на батуті

Заняття на батуті може стати альтернативою тренуванню в спортзалі. Це хороший спосіб підтримки фізичної форми та корекції фігури. Стрибки на батуті задіюють усі групи м'язів, розвивають координацію і витривалість. Тренування на батуті підходять людям будь-якого віку і рівня підготовки.

Місце проведення

Під час бронювання послуги за сертифікатом ви самостійно вибираєте місце проведення враження. Ми ретельно підходимо до вибору компаній, які надають враження. Перед початком співпраці ми обов'язково проводимо тестування якості надання послуг.

Jumping Hall - Батутний зал http://jumpinghall.com/ м. Дарниця, Харківське Шосе, 19 м. Берестейська, вул. М.Василенко, 1

245 відгуків

Ольга
Вчора
https://www.facebook.com/100006284010092
Отличный зал для прыжков на батуте. Супер профессиональный тренер. Было очень здорово и комфортно. Спасибо за отлично проведенное время и эмоции!
Наталия
15 квітня 2019
https://www.facebook.com/100001848568378
Непередаваемо: мы по-настоящему почувствовали себя детьми! Мы совсем без физической подготовки, из-за чего быстро устали и не смогли научиться делать все запланированные трюки за одно занятие. Но нам очень понравилось и обязательно пойдём ещё!! Bodo, спасибо за это чудесное впечатление и за ваш идеальный сервис!!
Юлия
11 квітня 2019
https://www.facebook.com/1070763743
Дети (5 и 9 лет) были в восторге! Очень понравилось! Чудесный инструктор, чистое помещение, приятная девушка администратор.
Дмитрий
7 квітня 2019
Было супер. Большое спасибо тренеру.

Як буде виглядати подарунок

Ваш подарунок буде відправлений на email одержувача після оплати.