Подаруйте стрибок із парашутом в тандемі з відео для двох!

10800 грн
2 людини
до 2 годин
Залежить від погоди
Проходить у групі
Доступно з 18 років
Можна привести глядачів
Використати до 31.03.2020
до 90 кг
Не рекомендується вагітним
Форма одягу – зручна

Як відбувається враження

Друзів зустрінуть два інструктори, які розкажуть трохи теорії про парашути і техніку стрибка. Потім кожен клієнт отримає необхідне екіпірування. Коли новачки пройдуть підготовку, вони разом з тренерами піднімуться на висоту декількох тисяч метрів. Разом з ними в літаку також будуть оператори, які знімуть стрибок на відео для кожного клієнта окремо. Під час польоту парашутом повністю управляє інструктор.

Чому ми вибрали парашутний клуб «5 Океан»

Для польотів використовують комфортабельний і швидкий літак — він піднімається на висоту 4000 метрів за 20 хвилин. Клуб надає сучасне та безпечне парашутне спорядження від провідних світових виробників. У компанії працюють інструктори, які здійснили понад 1000 стрибків. До місця проведення враження можна дістатися на безкоштовному трансфері від станції метро «Теремки».

Місце проведення

Під час бронювання послуги за сертифікатом ви самостійно вибираєте місце проведення враження. Ми ретельно підходимо до вибору компаній, які надають враження. Перед початком співпраці ми обов'язково проводимо тестування якості надання послуг.

5 Океан - Парашутний клуб https://dz5ok.com.ua/ Київська обл., Васильківський р-н, 60-й км Одеської траси

22 відгуки

Валерий
11 липня 2019
Это было невероятно!! Я прыгал впервые и немного волновался, но с инструктором было спокойнее. Я не пожалел, было очень круто!!
Катерина
4 липня 2019
Решили сделать с мужем себе подарок на годовщину. Впечатления остались невероятные, а главное видео - будет что всомнить))
Катя_М
19 листопада 2012
После прыжка чувствуешь себя совсем другим человеком! Такое ощущение, что становишься на голову выше. Но подарок далеко не для слабонервных! Я долго собиралась с духом прежде, чем активировать впечатление! Но не на секунду не пожалела о своем "подвиге"! :-)
Карина
15 листопада 2012
Никогда не думала, что такое совершу, но получилось. Мы довольны и благодарны, что все благополучно! А видео неплохое вышло, качество порадовало...

Як буде виглядати подарунок

Ваш подарунок буде відправлений на email одержувача після оплати.