Подаруйте стрибок із парашутом в тандемі!

подарували вже 290 рази
3800 грн
1 людина
до 2 годин
Залежить від погоди
Проходить у групі
Доступно з 18 років
Можна привести глядачів
Використати до 31.03.2020
до 90 кг
Не рекомендується вагітним
Форма одягу – зручна

Як відбувається враження

Клієнт вирушить на льотне поле за місто. Спочатку на нього чекає інструктаж тривалістю до 30 хвилин. Потім йому видадуть необхідне екіпірування. Разом із професіоналом він підніметься в небо на літаку. Стрибок пройде під одним парашутом-крилом з інструктором. Вільне падіння триватиме приблизно 50 секунд. Потім тренер відкриє парашут, і почнеться плавне зниження. Приземлення відбудеться на ноги інструктора. Після стрибка клієнту видадуть диплом справжнього парашутиста.

Чому ми вибрали парашутний клуб «5 Океан»

Для польотів використовують комфортабельний і швидкий літак — він піднімається на висоту 4000 метрів за 20 хвилин. Клуб надає сучасне та безпечне парашутне спорядження від провідних світових виробників. У компанії працюють інструктори, які здійснили понад 1000 стрибків. До місця проведення враження можна дістатися на безкоштовному трансфері від станції метро «Теремки».

Місце проведення

Під час бронювання послуги за сертифікатом ви самостійно вибираєте місце проведення враження. Ми ретельно підходимо до вибору компаній, які надають враження. Перед початком співпраці ми обов'язково проводимо тестування якості надання послуг.

5 Океан - Парашутний клуб https://dz5ok.com.ua/ Київська обл., Васильківський р-н, 60-й км Одеської траси

25 відгуків

Андрей
11 липня 2019
Невероятный опыт, запомнится на всю жизнь! адреналин, драйв, высота, эмоции не передать!
Марина
4 липня 2019
Прыгали вдвоем с парнем впервые - все очень понравилось. Страшно было, конечно, но это того стоило. Теперь настраиваемся на самостоятельный прыжок)))
Анжелика
19 листопада 2012
Если бы не инструктор, я бы никогда не решилась прыгнуть. Спасибо, за такое впечатление. Бояться не стоит, проводят инструктаж, все рассказывают, а паника и страх могут только помешать насладиться полетом.
Наталья
14 листопада 2012
Я очень-очень обрадовалась подарку! Когда решилась на прыжок - уже была осень, откладывали и переносили несколько раз из-за непогоды. Но вот выдался ясный и солнечный осенний денек, почти денк, с часу дня распогодилось. И сразу на чайку съехались, слетелись парашютисты. Среди них был и мой тандем :) Хочу отметить, что свободное падение - это замечательно! Здорово, что есть такая возможность совершить прыжок в тандеме и ощутить, каково это 4000м. над землей. Спасибо Бодо за впечатление!

Як буде виглядати подарунок

Ваш подарунок буде відправлений на email одержувача після оплати.