Подаруйте майстер-клас з малюнків на воді!

подарували вже 1 828 разів
1200 грн 2 люд. до 90 хв.
1200 грн
2 людини
до 90 хв.
Доступно з 5 років
Використати до 31.10.2019
Все необхідне видається

Як відбувається враження

На занятті викладач допоможе опанувати техніку ебру — мистецтво малювання на воді. Виводити візерунки і комбінувати кольори новачки будуть в ємності зі спеціальним розчином. Учні дізнаються, як правильно розділяти межі між елементами малюнку, використовуючи для цього спеціальні пензлики. Протягом уроку друзі намалюють до 5 картин залежно від масштабів і складності зображень. На завершення майстер допоможе перенести малюнки на папір А3 або А4. Готові роботи можна буде забрати додому, коли вони висохнуть.

Чому ми вибрали творчу студію Irich Ebru

Папір та спеціальні фарби викладач видає на місці. У школі використовують тільки натуральні матеріали для малювання. Пензлі зроблені з деревини рожевого куща або з кінського волоса. В'язкість води збільшена шляхом додавання нектару особливої східної рослини.

Місце проведення

При бронюванні послуги з сертифікатом ви самі вибираєте місце проведення враження. Ми ретельно підходимо до вибору компаній, які надають враження. Перед початком співпраці ми обов'язково проводимо тестування якості надання послуг.

Irich Ebru - Творча студія http://www.irichebru.com.ua Місце зустрічі погоджується з майстром.

47 відгуків

Наталья
Вчора
Мне подарили сертификат на мастер-класс по рисункам на воде. Спасибо! Было интересно попробовать. Все очень понравилось!
Виталина
9 лютого 2019
Очень интересный опыт, любопытно и необычно. Медитативные и абстрактные рисунки получаются. Приятная атмосфера, все очень понравилось.
Виктория
2 лютого 2019
Очень понравилось! За 1.5 часа нарисовали по 4 картины и получили много интересной информации и позитивных эмоций. У вас получиться , даже если до этого вы не рисовали совсем !
Наталья
31 січня 2019
Мне понравилось рисовать на воде, услугами bodo осталась довольна.

Як буде виглядати подарунок

Ваш подарунок буде відправлений на email одержувача після оплати.