Подаруйте романтичну вечерю в оранжереї!

2300 грн 2 люд. 60 хв.
2300 грн
2 людини
60 хв.
Доступно з 18 років
Використати до 31.12.2019
Актуально весь рік

Як відбувається враження

Пара вирушить на незвичайне побачення до ботанічного саду. Вечеря буде проходити в закритій тропічній оранжереї. Там, серед екзотичних рослин і водойм, для закоханих створять романтичну атмосферу: прикрашений свічками стіл, пелюстки троянд, шампанське, фрукти та солодощі. Доповненням стане легка приємна музика.

Чому ми вибрали сервіс романтики «Альтечо»

Побачення пройде на території Національного ботанічного саду ім. М. М. Гришка. Гості зможуть провести час наодинці та насолодитися спілкуванням — в оранжереї не буде сторонніх відвідувачів.

Місце проведення

Під час бронювання послуги за сертифікатом ви самостійно вибираєте місце проведення враження. Ми ретельно підходимо до вибору компаній, які надають враження. Перед початком співпраці ми обов'язково проводимо тестування якості надання послуг.

Альтечо - Сервіс романтики (Дружби Народів) http://www.altecho.club/ м. Дружби Народів, вул. Тімірязєвська, 1, Ботанічний сад ім. М. М. Гришка

1 відгук

Надя
27 березня 2019
Такого свидания у меня еще не было! Настолько оригинально, продумано, классно организовано! Супер, мы с молодым человеком в полном восторге. Девочки, кто не знает, как провести со второй половинкой День влюбленных, намекните своему парню на такой подарок. Спасибо, Bodo!

Як буде виглядати подарунок

Ваш подарунок буде відправлений на email одержувача після оплати.