Подаруйте романтичне побачення в кіно!

подарували вже 1 956 разів
1500 грн 2 люд. 1 сеанс
1500 грн
2 людини
1 сеанс
Проходить у групі
Використати до 29.02.2020

Як відбувається враження

Пара розташується на зручних диванах у лаунж-залі кінотеатру. Для закоханих підготують столик з напоями, солодощами та фруктами. Дівчині подарують букет свіжих квітів. Поруч зі столиком знаходиться індивідуальна кнопка для виклику офіціанта, щоб закохані, не відволікаючись від перегляду, могли зробити додаткове замовлення. У прокаті — новинки зарубіжного та українського кінематографа.

Чому ми вибрали кінотеатр Multiplex

Побачення відбудеться у кінотеатрі, який знаходиться на останньому поверсі ТРЦ «Атмосфера». Це один із найновіших і найсучасніших Multiplex у місті. Він обладнаний технікою світових брендів: широкоформатними екранами, цифровими проекторами й акустичною системою.

Місце проведення

Під час бронювання послуги за сертифікатом ви самостійно вибираєте місце проведення враження. Ми ретельно підходимо до вибору компаній, які надають враження. Перед початком співпраці ми обов'язково проводимо тестування якості надання послуг.

Multiplex - Кінотеатр http://multiplex.ua/ м. Видубичі,Столичне шосе,103

26 відгуків

Виктория
6 травня 2019
Нам всё понравилось. Обслуживание хорошое, очень уютно и чисто. Спасибо!)
Ирина
20 квітня 2019
Все было шикарно
Валентин
20 березня 2019
https://plus.google.com/109863112095066509171
В целом всё прошло хорошо, но сам бы не купил, по причине - очень дорого и очень далеко, почему нет возможности выбирать другой кинотеатр из сети, в VIP зале малый выбор фильмов и сеансов для просмотра
bodo
22 березня 2019
Доброго дня, Валентин. За даним враженням ми співпрацюємо лише з одним партнером і тому немає можливості обрати інший кінотеатр. Проте, ми завжди зацікавленні в розширенні та візьмемо до уваги побажання стосовно інших кінотеатрів мережі. Вибір фільмів відрізняється лише одним фільмом (у звичайних залах доступно 7 фільмів, в залі VIP - 6). Оскільки VIP-зал лише один, тому фізично неможливо зробити велику кількість сеансів. Ми вдячні, що ви допомагаєте підвищити наш сервіс.
Наталья
18 лютого 2019
Официанты очень отзывчивые, помогли определиться с выбором набора. Все было на высшем уровне!!!! Очень остались довольны

Як буде виглядати подарунок

Ваш подарунок буде відправлений на email одержувача після оплати.