Подаруйте сімейну фотосесію!

подарували вже 4 166 разів
2400 грн 4 люд. до 2 годин
2400 грн
4 людини
до 2 годин
Використати до 29.02.2020

Як відбувається враження

Попередньо можна обговорити всі деталі з фотографом: він дасть кілька порад і допоможе визначитися з образами. Потім батьки з дітьми вирушать до однієї з фотостудій, де буде проходити зйомка. Всього за кілька годин майстер втілить усі задумані ідеї. За 10 днів спеціаліст надішле близько 100 знімків у пакетній обробці. 8 найкращих кадрів пройдуть більш глибоку ретуш — на це знадобиться ще 10 днів.

Чому варто спробувати сімейну фотосесію

Чудова можливість зібрати разом близьких людей, щоб зберегти на знімках щасливі моменти. Професійні фотографи та стилісти допоможуть підготуватися до зйомки, вибрати локацію і продумати образи для дорослих та дітей. На вибір є декілька студій, павільйони яких розділені на різні інтер'єрні зони. У студії Frontpage зйомка відбудеться в приміщенні або на вулиці на вибір.

Місце проведення

Під час бронювання послуги за сертифікатом ви самостійно вибираєте місце проведення враження. Ми ретельно підходимо до вибору компаній, які надають враження. Перед початком співпраці ми обов'язково проводимо тестування якості надання послуг.

Счастье - Фотостудія https://studioschastie.com.ua/ м. Почайна, пр-т Степана Бандери, 8

230 відгуків

Ольга
Сьогодні
https://www.facebook.com/100012210762732
Всё очень понравилось! Фотограф Оксана (Elephant - Фотостудия) просто мастер и приятный человек. Смогла поймать ребёнка непоседу и запечатлеть. Фотосессия прошла легко и непринуждённо. Спасибо большое!
Мария
Вчора
Все было очень здорово! Все безумно понравилось. Фотограф и студия на высоте
Марина
9 червня 2019
https://plus.google.com/111789049516491195354
Спасибо за впечатление! Всё прошло хорошо, получили массу положительных эмоций!
Анна
26 травня 2019
У нас была семейная фотосессия.Впечатления остались хорошие.Приятный фотограф, старался привлечь внимание нашего годовалого ребенка для хороших фото.Хотим поскорее увидеть их.

Як буде виглядати подарунок

Ваш подарунок буде відправлений на email одержувача після оплати.