Подаруйте сімейне відвідування скеледрому!

подарували вже 30 рази
1200 грн
4 людини
60 хв.
Доступно з 5 років
Використати до 31.10.2019
Форма одягу – спортивна

Як відбувається враження

Новачки вирушать на індивідуальне заняття. Тренери проведуть короткий інструктаж і видадуть спеціальне взуття та страховку. Під наглядом професіоналів учні опанують основні прийоми, хвати та навчаться пересуватися маршрутом. Після цього новачки спробують самостійно подолати кілька трас — від простих до складніших.

Чому ми вибрали скеледром «Гіперіон»

Серед інструкторів центру є майстри спорту зі скелелазіння, призери національних і міжнародних змагань. У розпорядженні відвідувачів — зона для лазіння з верхнім страхуванням загальної площею 1000 м² і стенд для лазіння з нижнім страхуванням площею 200 м². Після уроку можна випробувати свої сили в зоні боулдерінгу. «Гіперіон» знаходиться в 10 хвилинах ходьби від станції метро «Тараса Шевченка».

Місце проведення

При бронюванні послуги з сертифікатом ви самі вибираєте місце проведення враження. Ми ретельно підходимо до вибору компаній, які надають враження. Перед початком співпраці ми обов'язково проводимо тестування якості надання послуг.

Гіперіон - Скеледром http://hyperion.kiev.ua/ м. Тараса Шевченка, вул. Костянтинівська, 73

541 відгук

Виктория
Вчора
Все очень понравилось. Не забываемые эмоции
Анастасия
17 лютого 2019
В мастер-классе по скалолазанию брали участие вдвоем и нам очень понравилось! Мы встретились с инструктором, он нам рассказал все, что было необходимо знать перед первым подъемом и побывали на трассах разных уровнях сложности) Было сложно, но весело и круто! Спасибо огромное bodo за такое прекрасное впечатление!)
Екатерина
17 лютого 2019
Очень понравилось, большое спасибо Bodo за организацию!
Ольга
16 лютого 2019
https://www.facebook.com/100005276982895
Сегодня попробовали и получили массу удовольствия! Раньше никогда не решались, а зря. Инструктор Наташа все хорошо объяснила и поддержала. Очень понравилось!

Як буде виглядати подарунок

Ваш подарунок буде відправлений на email одержувача після оплати.