Сертифікований курс яхтингу

1 людина
3 місяці
Залежить від погоди
Доступно з 18 років
Використати до 29.02.2020
Форма одягу – спортивна
Літнє враження

Як відбувається враження

Підготовка до здачі міжнародного іспиту для отримання яхтової кваліфікації. Під час навчання майбутній моряк відвідає курс лекцій і практичних уроків із управління судном на Київському морі. Після цього він вирушить до Одеси, де перебуватиме 10 днів на яхті, відпрацьовуючи навички. Фінальним етапом стане отримання іменного диплома IYT Bareboat Skipper, виготовленого в Канаді. Цей документ дозволяє плавати у відкритому морі в будь-якій точці світу. При цьому габарити судна не повинні перевищувати 24 метри (80 футів). Також моряк отримає персональний логбук International Boating Passport зі списком усіх пройдених відстаней.

Чому ми вибрали «Киевскую яхтенную школу»

Серед інструкторів школи — яхтові капітани та майстри спорту. Лекції в Києві будуть проходити біля станції метро «Поштова площа». Навчання проводиться за системою International Yacht Training. Для теоретичної частини курсу видадуть підручники IYT International Crew, Watchkeeper і Bareboat Skipper. Під час морської практики в Одесі учень перебуватиме на борту яхти Bavaria 46 у компанії до 5 осіб.

Місце проведення

Під час бронювання послуги за сертифікатом ви самостійно вибираєте місце проведення враження. Ми ретельно підходимо до вибору компаній, які надають враження. Перед початком співпраці ми обов'язково проводимо тестування якості надання послуг.

Киевская Яхтенная Школа http://kievyacht.com/ Місце зустрічі узгоджується з провайдером

1 відгук

Антон
7 липня 2015
Хоть яхты у меня и нет (надеюсь пока:), но я очень рад своему подарку! Удовольствие не из дешевых) В первую очередь, это неимоверно интересный и захватывающий опыт. Александр насколько увлечен своим любимым делом, настолько с удовольствием передает свой опыт. При чем, даже не думал, что теория может быть настолько увлекательна. Ну а о неделе в Одессе я вообще молчу - очень круто! Теперь осталось дождаться экзамена, все успешно сдать, а там можно строить планы, где бы арендовать яхту и устроить небольшое путешествие)

Як буде виглядати подарунок

Ваш подарунок буде відправлений на email одержувача після оплати.