Сигарна дегустація

подарували вже 1 195 разів
1 людина
1,5 години
Доступно з 18 років
Використати до 31.03.2020

Сигарна дегустація — що це?

Це пізнавальна та приємна «подорож» до світу латиноамериканських сигар у стінах елітного сигарного дому! Можливість по-новому подивитися на процес куріння і відмінно провести час у компанії професійного вітольє. На вибір до дегустації пропонується елітна сигара ручної роботи виробництва Мексики чи Нікарагуа.

Найбільший в Україні сигарний дім «Фортуна»

Враження відбувається в унікальному сигарному салоні, де панує особлива атмосфера затишку і аристократії. У його стінах все продумано до дрібниць — починаючи від комфортних шкіряних крісел і закінчуючи потужними сучасними витяжками. А головне — тут працюють тільки найкращі фахівці-вітольє, які знають про сигари, тютюн і трубки усе і навіть більше.

Елітна сигара на вибір

Познайомившись із сигарним мистецтвом, гість матиме нагоду обрати елітну сигару ручної роботи. У запропонованому каталозі матимуться сигари, вироблені в різних країнах - Мексиці і Нікарагуа.

Як все відбувається?

Щасливчик опиниться в елітному сигарному домі «Фортуна», де панує особлива атмосфера розкоші. Тут йому випаде нагода познайомитися з професійним вітольє, який повідає головні тонкощі сигарної дегустації. Потім Щасливчик обере сигару із запропонованої колекції на власний розсуд. Залишиться тільки розслабитися і насолодитися її неповторним смаком, комфортно розташувавшись у шкіряному кріслі.

Новий цікавий досвід

Дегустація проходить у товаристві метра сигарного мистецтва - вітольє. Це консультант з сигар, він знає усі тонкощі правильного їх вибору і розкурювання. Термін походить від іспанського слова «vitola», що в буквальному сенсі означає - паперове кільце на сигарі із зазначенням марки. Профі повідає своєму учневі:

  • як правильно обирати сигари
  • розкурювати їх
  • які сигари курив Фідель Кастро

Місце проведення

Під час бронювання послуги за сертифікатом ви самостійно вибираєте місце проведення враження. Ми ретельно підходимо до вибору компаній, які надають враження. Перед початком співпраці ми обов'язково проводимо тестування якості надання послуг.

Сигарний дім Фортуна http://www.fortunacigars.com.ua/ru/# м. Театральна, вул. Володимирська, 51/53

44 відгуки

Карина
10 травня 2019
♥️
Арсентий
8 лютого 2019
Море ярких впечатлений, осознание того что сигары не так просто
Сергей
16 травня 2016
Сигарная дегустация - отлично проведенное время! Перенюхали, перемяли, переслушали все сигары в хьюмидоре. Почти час в Храме удовольствия и мужского релакса. Витолье хорош, нечего добавить. Рассказывал интересно и со знанием дела. Последующая непосредственная дегустация протекала в приятной ароматной атмосфере за непринужденной беседой. Отличный подарок от жены на день рождения. Теперь есть идеи по дальнейшим впечатлениям.
Ирина
8 січня 2016
https://plus.google.com/102951118655616431169
Отличный подарок мужчине, особенно курящему мужчине. Витолье Денис доступно и интересно рассказал об истории сигарного бизнеса и современных тенденциях. Сама дегустация заняла, похоже, больше запланированного мастер- классом времени, но Денис ни коим образом не торопил и дал спокойно насладиться выкуриванием сигары. Договорились с мужем, что в следующий раз я - на шопинг в центр, а он - на сигарную паузу к Денису в Фортуну:)) рекомендую!!

Як буде виглядати подарунок

Ваш подарунок буде відправлений на email одержувача після оплати.