Подаруйте політ на симуляторі винищувача Міг-21!

подарували вже 11 745 разів
500 грн 1 люд. 60 хв.
500 грн
1 людина
60 хв.
Доступно з 12 років
Використати до 31.10.2019
Актуально весь рік

Як відбувається враження

Льотчик-початківець вирушить у віртуальну авіашколу, щоб випробувати винищувач у дії. Він опиниться в одномісній кабіні, яка раніше була частиною цього бойового літака МіГ-21. Інструктор покаже, як керувати винищувачем, а потім піде в окрему кімнату, де буде стежити за польотом на моніторі та підтримувати радіозв'язок з пілотом. Льотчик зможе виконати фігури вищого пілотажу, ознайомитися з тактикою ведення сучасного повітряного бою, знешкодити різні наземні й повітряні цілі за допомогою гармати та спеціальних ракет.

Чому ми вибрали Virtual Flight School

Для польоту використовується авіаційний тренажер МіГ-21 Lancer C. Він був виготовлений технічним складом Virtual Flight School. Салон повністю автентичний: справжні важелі управління, штурвал, датчики, прилади та вимикачі. Політ може проходити за будь-яких метеоумов і в будь-який час доби. Школа віртуальних польотів знаходиться біля станції метро «Виставковий центр». Тренажер удосконалений сучасною системою візуалізації — завдяки цьому політ пройде ще більш реалістично.

Місце проведення

При бронюванні послуги з сертифікатом ви самі вибираєте місце проведення враження. Ми ретельно підходимо до вибору компаній, які надають враження. Перед початком співпраці ми обов'язково проводимо тестування якості надання послуг.

Віртуальні польоти http://vfs.net.ua м. Виставковий Центр, вул. Академіка Глушкова, 1 Павільйон №4

244 відгуки

Александр
3 лютого 2019
Сертификат получил как новогодний подарок. Впечатления от симулятора остались самые положительные и хотелось бы попробовать ещё раз. Очень внимательный инструктор, который всё доходчиво объясняет, всё понятно с первого раза, учитывая, что я совсем далек от авиации. Всё организовано на высшем уровне как всегда) Спасибо bodo за прекрасное впечатление!
Роман
3 січня 2019
https://www.facebook.com/100001501578818
Впервые на подобном симуляторе. Впечатления, положительные. Само ощущение, от пребывания в кабине - впечатляет. Очень хороший инструктор. Графика - среднего качества, но на общее ощущение это не сказывается. Офигенно
Ольга
26 грудня 2018
https://www.facebook.com/100010215917281
Очень понравилось!
Лариса
22 грудня 2018
Очень понравилось. Хорошие, внимательные, умные ребята. Терпеливо все объясняли. Спасибо им! Все было хорошо

Як буде виглядати подарунок

Ваш подарунок буде відправлений на email одержувача після оплати.