Подаруйте політ на симуляторі винищувача Міг-21!

подарували вже 12 097 разів
500 грн 1 люд. 60 хв.
500 грн
1 людина
60 хв.
Доступно з 12 років
Використати до 31.12.2019
Актуально весь рік

Як відбувається враження

Льотчик-початківець вирушить у віртуальну авіашколу, щоб випробувати винищувач у дії. Він опиниться в одномісній кабіні, яка раніше була частиною цього бойового літака МіГ-21. Інструктор покаже, як керувати винищувачем, а потім піде в окрему кімнату, де буде стежити за польотом на моніторі та підтримувати радіозв'язок з пілотом. Льотчик зможе виконати фігури вищого пілотажу, ознайомитися з тактикою ведення сучасного повітряного бою, знешкодити різні наземні й повітряні цілі за допомогою гармати та спеціальних ракет.

Чому ми вибрали Virtual Flight School

Для польоту використовується авіаційний тренажер МіГ-21 Lancer C. Він був виготовлений технічним складом Virtual Flight School. Салон повністю автентичний: справжні важелі управління, штурвал, датчики, прилади та вимикачі. Політ може проходити за будь-яких метеоумов і в будь-який час доби. Школа віртуальних польотів знаходиться біля станції метро «Виставковий центр». Тренажер удосконалений сучасною системою візуалізації — завдяки цьому політ пройде ще більш реалістично.

Місце проведення

Під час бронювання послуги за сертифікатом ви самостійно вибираєте місце проведення враження. Ми ретельно підходимо до вибору компаній, які надають враження. Перед початком співпраці ми обов'язково проводимо тестування якості надання послуг.

Віртуальні польоти http://vfs.net.ua м. Виставковий Центр, вул. Академіка Глушкова, 1 Павільйон №4

268 відгуків

Александр
8 квітня 2019
Все было отлично! Вежливый и приятный инструктор :) Все интересно объяснял и показывал!
Алекс
7 квітня 2019
Симулятор понравился, кабина пилота максимально приближена к реальной, инструктор всегда подскажет по связи что и как делать. Хочется повторить ещё.
Ната
7 квітня 2019
https://www.facebook.com/100005255134466
Очень интересно и захватывающе!!! Интересно было пообщаться с инструкторами.
Григорій
7 квітня 2019
https://www.facebook.com/100002837424334
Політав, дуже сподобалось, особливо враження цілей пушками. Дякую інструктору Вані за доречні і вчасні підказки. В майбутньому хотілось бачити тренажери більш сучасних винищувачів. Дуже дякую.

Як буде виглядати подарунок

Ваш подарунок буде відправлений на email одержувача після оплати.