Соляна печера для двох

подарували вже 2 436 разів
2 людини
по 10 сеансів по 45 хв.
Проходить у групі
Доступно з 6 років
Використати до 29.02.2020
Все необхідне видається
Актуально весь рік

Як відбувається враження

Відвідування печери, в якій усі стіни зроблені з цілющих солей. Така обстановка сприятливо впливає на роботу дихальної системи, а також зміцнює імунітет. Перший візит триватиме близько півгодини — це допоможе організму звикнути до соляних випарів. У цей час гості будуть відпочивати в кріслах, слухаючи розслаблюючу музику.

Чому ми вибрали «Центр здорового життя»

Враження відбувається у кімнаті, створеній з натуральних матеріалів — солей курорту Солотвино. У залі також знаходиться генератор, що розпилює сіль. Перед кожною процедурою гості будуть отримувати одноразовий комплект: шапочку, бахіли та накидку.

Місце проведення

Під час бронювання послуги за сертифікатом ви самостійно вибираєте місце проведення враження. Ми ретельно підходимо до вибору компаній, які надають враження. Перед початком співпраці ми обов'язково проводимо тестування якості надання послуг.

Центр здорового життя https://www.facebook.com/hlife.kiev/ м. Палац Україна, вул. Предславинська, 29

94 відгуки

Поля
23 травня 2019
Очень сильно понравилось, спасибо большое
Анна
21 травня 2019
Відвідували Соляну печеру днями. Діти у захваті, відпочили, оздоровилися і розважилися водночас. Дякуємо за класні враження!
Вячеслав
24 квітня 2019
https://www.facebook.com/100001845729950
Купил для мамы сертификат на 5 посещений, вернулась в восторге и с отличным настроением, очень понравилась атмосфера и услуги, готова ходить теперь постоянно
Виктория
23 квітня 2019
Была сегодня первый раз с дочерью в соляной комнате. Нашему восторгу нет предела. Приятный персонал и обслуживание, уютная и расслабляющая атмосфера. Для ребёнка есть развлечения. Получили удовольствие.

Як буде виглядати подарунок

Ваш подарунок буде відправлений на email одержувача після оплати.