Подаруйте сон на бджолиних вуликах для двох!

подарували вже 141 рази
600 грн
2 людини
2 години
Доступно з 14 років
Використати до 30.11.2019
Актуально з весни

Як відбувається враження

Біорезонансна апітерапія — оздоровчий сеанс, суть якого полягає в близькому контакті людини з бджолами. Процедура досить проста та безпечна: клієнти будуть відпочивати на спеціальних лежанках, а під ними буде гудіти кілька вуликів з комахами. За час, проведений поблизу бджіл, покращиться загальний емоційний стан, зникне втома, нормалізується сон.

Чому ми вибрали сервіс романтики «Альтечо»

Враження пройде в заміському комплексі, в двох кілометрах від Білої Церкви. На закритій території є озеро, а поруч — ліс. Завдяки особливим природним умовам бджоли добувають цілющий мед, який можна буде спробувати після відпочинку.

Місце проведення

Під час бронювання послуги за сертифікатом ви самостійно вибираєте місце проведення враження. Ми ретельно підходимо до вибору компаній, які надають враження. Перед початком співпраці ми обов'язково проводимо тестування якості надання послуг.

Альтечо - Сервіс романтики (Біла Церква) http://www.altecho.club/ Київська обл., м. Біла Церква, 2 км на південь трасою Р17

2 відгуки

КАТЕРИНА
14 жовтня 2018
Неймовірне враження для двох! Відпочили , як ніколи, відразу ж позасинали, хоча нам це не притаманно,розслабилися, не хотілось вертатись з цього раю... Все настільки продумано, вишукано та на високому рівні! Дякую пані Наталі за затишок, який створила для людей! Після сну підзарядились травяним чаєм та чудовим запашним медом:))) Отримали більше , ніж очікували!!! Повернемось обов'язково!!! Чудовий подарунок та неймовірне враження))) Всім раджу! Не пошкодуєте!
Галина
3 серпня 2018
Невероятный опыт! За то время, которое я провела рядом с пчелами, я не только отдохнула и набралась сил, но и избавилась от своей давней проблемы - бессонницы! Огромное спасибо Бодо за такие впечатления!!!

Як буде виглядати подарунок

Ваш подарунок буде відправлений на email одержувача після оплати.