Подаруйте сон на бджолиних вуликах для двох!

подарували вже 248 рази
600 грн
2 людини
2 години
Доступно з 14 років
Використати до 31.03.2020
Все необхідне видається

Як відбувається враження

Біорезонансна апітерапія — оздоровчий сеанс, суть якого полягає в близькому контакті людини з бджолами. Процедура досить проста та безпечна: клієнти будуть відпочивати на спеціальних лежанках, а під ними гудітимуть кілька вуликів з комахами. За час, проведений поблизу бджіл, поліпшиться загальний емоційний стан, зникне втома, нормалізується сон.

Чому ми вибрали сервіс романтики «Альтечо»

Враження відбудеться в заміському комплексі недалеко від Білої Церкви. На закритій території є озеро, а поруч — ліс. Завдяки особливим природним умовам бджоли добувають цілющий мед, який можна буде спробувати після відпочинку.

Місце проведення

Під час бронювання послуги за сертифікатом ви самостійно вибираєте місце проведення враження. Ми ретельно підходимо до вибору компаній, які надають враження. Перед початком співпраці ми обов'язково проводимо тестування якості надання послуг.

Альтечо - Сервіс романтики (Біла Церква) http://www.altecho.club/ Київська обл., м. Біла Церква, 2 км на південь трасою Р17

6 відгуків

Слава
31 травня 2019
Все сподобалось, приємні господарі, всім рекомендую
Олег
19 травня 2019
https://www.facebook.com/100002001492157
18 травня спав на бджолиних вуликах. Неймовірні враження. Дуже всім раджу. Привітні хазяї, неперевершена атмосфера, затишок і користь для здоров`я. Спіть на вуликах і набирайтесь енергії.
Людмила
10 квітня 2019
Мне понравилось) расслабилась полностью. ощущения - очень приятные, на какое-то время забываешь обо всем и просто медитируешь.
Александр
3 квітня 2019
Впервые у меня был такой опыт. Вместе с женой решили попробовать данное впечатление. Интересно) Действительно расслабились, отдохнули от городской суеты. Советую всем, кто хочет расслабиться и просто релакснуть)
  • 1
  • 2

Як буде виглядати подарунок

Ваш подарунок буде відправлений на email одержувача після оплати.